Gdy morze cichnie - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Gdy morze cichnie to już trzecia część bestsellerowej serii o komisarzu Williamie Wistingu. Książka bez wątpienia zadowoli wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów. Norweski pisarz po raz kolejny udowadnia, że wciąż ma wiele do zaoferowania Czytelnikom. I mimo ogromnego sukcesu nie spoczął na laurach. Jesteście ciekawi, jakie wyzwania tym razem postawił autor przed głównym bohaterem? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Gdy morze cichnie – kilka słów o fabule

Autor tym razem przenosi Czytelnika do mglistego Stavern, które zdaje się wyludnione poza sezonem. Na schodach miejskiej apteki zostaje znaleziony nieprzytomny mężczyzna. Co gorsza, ma ranę postrzałową brzucha. A miejsce, w którym został porzucony, wskazuje na to, że ktoś ewidentnie chciał, aby ranny został zauważony. Wkrótce po tym policja w pobliżu odnajduje zwęglone kości na pogorzelisku. A to nie koniec szokujących odkryć, bo fale wyrzucają na brzeg zwłoki. Właśnie wtedy William Wisting zdaje sobie sprawę, że tym razem będzie miał do czynienia zupełnie z odmiennym śledztwem kryminalnym, niż te, z którymi spotykał się do tej pory.

Miłośnicy twórczości autora w jego najnowszej książce znajdą wszystko to, za co pokochali jego powieści. Mroźny i budzący niepokój klimat otoczenia, zawiłe intrygi i nieoczywiste rozwiązania sprawy. Akcja, która toczy się w doskonałym tempie i zaskakujące zakończenie. To wszystko składa się na inteligentną i pasjonująca historię policyjną. Z każdą kolejną częścią bestsellerowej serii Horst udowadnia, że wciąż ma na nią pomysł. Wątki stają się bardziej intrygujące, a detektywistyczne zagadki przybierają wielowymiarowych cech. Ponadto między wersami ukrywają się nawiązania do współczesnych zagrożeń atakami terrorystycznymi, z którymi dziś musi mierzyć się Europa. Czy potrzeba dodawać coś więcej?

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji, by zapoznać się z twórczością autora, to koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli literatura kryminalna należy do Waszego ulubionego gatunku. Gwarantujemy, że najnowsza powieść, której autorem jest Jorn Lier Horst, zadowoli nawet najbardziej wymagających Czytelników. Sprawdźcie to sami!

Książkę pt. Gdy morze cichnie znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!