Męska sprawa - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Męska sprawa to doskonały poradnik dla wszystkich posiadaczy brody. Właściwie, to nie tylko dla tych, którzy ją mają. Książką stworzona przez Bartka Jędrzejaka trafi do wszystkich niezdecydowanych i niepewnych w kwestii wyboru optymalnego dla siebie zarostu. Za autorem stoi spore doświadczenie w tej kwestii. Jędrzejak jest prezenterem i dziennikarzem, który na stałe pojawia się w Dzień Dobry TVN. To także autor licznych reportaży czy felietonów. Obracając się w takim kręgu, miał kontakt z wieloma stylistami, jak i sam poszerzał swoją wiedzę w temacie. Dziś, dzięki dziennikarskiej dociekliwości i spostrzegawczości, dzieli się z męską częścią Czytelników przydatnymi wskazówkami i uwagami na temat zarostu.

 Męska sprawa, czyli jak zadbać o swoją brodę

Okazuje się, że nawet Ci, którzy posiadają bujną i długą brodę, niekoniecznie muszą korzystać z pomocy barbera. Dzięki tej książce każdy mężczyzna ogarnie zarost we własnym domu, bez udziału specjalisty. Co więcej! Dzięki prostym i przejrzystym wskazówkom oraz poradom już niedługo to wy staniecie się specjalistami od pielęgnacji zarostu.

Jednak gdybyście zdecydowali się na fachową pomoc, to Bartek Jędrzejak opisuje wszystkie etapy pracy barbera oraz tego, jak prawidłowo powinien wyglądać zabieg pielęgnacji brody. Ponadto pozycja, którą dziś mamy przyjemność wam prezentować, obala pewne mity o brodzie i podrzuca praktyczne uwagi, dotyczące męskiego zarostu.

Znajdziecie tu również odpowiedzi m.in. na takie pytania:

  • Ile czasu trwa zapuszczanie brody?
  • Czy broda to problem, czy jednak i oznaka męskości (co sądzą o tym panie)?
  • Jak codziennie dbać o higienę brody: myć, szczotkować,  balsamować,  odżywiać i nadawać kształt?

Książkę pt. Męska sprawa znajdziecie tutaj. Polecamy ją gorąco wszystkim, którzy mają lub planują zapuścić brodę. Warto również wspomnieć, że taki poradnik to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich panów. Co ciekawe, książkę tę możecie teraz nabyć w wyjątkowo okazjonalnej cenie, bo tańszą aż o 25%! Nie zwlekajcie więc dłużej i koniecznie skorzystajcie z tej wyjątkowej okazji.