Paryski apartament - nowość od Lucy Foley Paryski apartament

Przychodzimy dziś do Was z nowością. Nie byle jaką, bo z bestsellerem New York Timesa autorstwa Lucy Foley pt. Paryski apartament. Alex Michaelides, autor głośnej Pacjentki napisał o tej książce: Stylowy, trzymający w napięciu i mroczny thriller. (…) Zwroty akcji sprawiają, że nie wiadomo komu można zaufać. Poproszę o więcej!. Myślę, że lepszej rekomendacji nie trzeba, by chwycić po ten tytuł. I przekonać się, że każdy w tej historii ma coś do ukrycia…

Paryski apartament na TaniaKsiazka.pl >>

Paryski apartament Lucy Foley – Klucz do zagadki masz tylko ty…

Przyprawiająca o gęsią skórkę powieść sprawi, że będziecie próbowali rozwikłać zagadkę aż do ostatniej strony.

~ Daily Mail

Jeśli znacie książki brytyjskiej pisarki Lucy Foley, m.in. Morderca jest wśród nas czy Idealny ślub, to z pewnością chętnie zapoznacie się z jej nową powieścią, która polską premierę miała 18 maja. Słyszycie o tej autorce pierwszy raz? Musicie zatem wiedzieć, że jej najnowszy Paryski apartament został uznany za najbardziej oczekiwaną książkę roku 2022 przez amerykańskie Goodreads.

O czym zatem opowiada ten pasjonujący thriller? Główna bohaterka Jess jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Dlatego też opuszcza miejsce, w którym żyje i jedzie do Paryża, gdzie ma zamiar zatrzymać się w mieszkaniu przyrodniego brata. Gdy dociera na miejsce, okazuje się, że w ekskluzywnym apartamencie nie ma nikogo. Ani śladu jej brata. Ben zaginął!

Jess jest w kropce. Przyjechała do Paryża, aby uciec przed swoją przeszłością, a wygląda na to, że teraz musi skupić się na przyszłości brata, która stoi pod znakiem zapytania i coraz więcej wskazuje na to, że mężczyźnie grozi niebezpieczeństwo. Ta sytuacja rodzi w jej głowie coraz więcej pytań, na które dziewczyna pragnie otrzymać odpowiedzi. Czy uzyska je od obecnych sąsiadów? Oni wydają się coś wiedzieć. Jednak żadna z osób nie chce puścić pary z ust. Ani bywalczyni salonów, ani dziwny gość, alkoholik, ani dziewczyna na skraju załamania czy konsjerżka. A wszyscy wyglądają na podejrzanych.

Książkę Paryski apartament możecie zamówić pod tym linkiem.

Czytaj także: