Trzykrotka Anny Szczęsnej na TaniaKsiążka.pl

Trzykrotka Anny Szczęsnej to nowa propozycja od Wydawnictwa Kobiecego. Ta współczesna historia jest pełną humoru opowieścią o perypetiach trzech przyjaciółek, które postanawiają zawalczyć o własne szczęście. CoPrzeczytać.pl sprawuje patronat nad książką.

Trzykrotka Anny Szczęsnej – o czym jest?

Trzy kobiety wskutek różnych wydarzeń wracają do mieszkania, które razem wynajmowały podczas studiów: przy Mostowej w Toruniu. Wtedy dopiero zaczynały dorosłe życie. Teraz, żeby pójść na przód, muszą zrobić kilka kroków wstecz.

Każda z przyjaciółek jest inna i każda znajduje się w mieszkaniu z innego powodu. Alicja trafia tam jako pierwsza, kiedy dowiaduje się o zdradzie męża. Łucja musi się ukryć przed pewnym bardzo wpływowym człowiekiem. Do wspólnego mieszkania wprowadza się też Rozalia, której życie w oczach przyjaciółek wydawało się najbardziej poukładane.

Dziewczynom początkowo udziela się beztroski nastrój związany z ponownym wspólnym mieszkaniem. Znów mogą dzielić ze sobą wszystkie bolączki i radości.

W pewnym momencie postanawiają zaryzykować i zainwestować w przyszłość. Wspólnymi siłami zakładają czasopismo. Żeby zyskało na atrakcyjności, przyjaciółki potrzebują ciekawych tematów. Dlatego postanawiają odkryć tożsamość autorki poczytnych romansów, która jest trzymana w ścisłej tajemnicy.

Trzykrotka Anny Szczęsnej to zabawna i lekka historia o damskiej przyjaźni i o tym, że warto wspólnie walczyć o lepszą przyszłość. Zawsze jest czas na to, żeby zawalczyć o drugą szansę. To lektura idealna na leniwe letnie popołudnie. Książkę możecie kupić tu: Trzykrotka Anna Szczęsna

Kilka słów o autorce

Anna Szczęsna urodziła się w 1981 roku. Skończyła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w  Toruniu. Siedem lat swojego życia spędziła w Warszawie. Obecnie mieszka na Pomorzu. Na początku interesowała się mrocznymi historiami i horrorem. Z biegiem czasu te fascynacje osłabły i teraz tworzy kobiecą, ciepłą, lekką i przyjemną współczesną literaturę obyczajową. Właśnie takie były jej poprzednie książki np.: Jutro pachnie cynamonem czy Myśl do przytulania.

Czy znacie książki Anny Szczęsnej? A może czytaliście już Trzykrotkę? Jeżeli macie ochotę podzielić się swoimi wrażeniami po lekturze, zapraszam do komentowania.