KryminałPolecamyZapowiedzi i nowości

Patronat: Poławiacze dusz Hanni Münzer już 2 września [fragment książki]

Poławiacze dusz Hanni Münzer już 2 września

Co powiecie na fantastyczne połączenie thrillera i romansu? Lato biegnie ku końcowi, ale dzięki odpowiednim książkom możemy się cieszyć słońcem niezależnie od pory roku. Już dziś, 2 września, premierę ma nowa powieść Hanni Münzer, Poławiacze dusz. Jej akcja zabierze Was do słonecznych Włoch. Dodajcie do tego tajemnicze morderstwo oraz mroczne sekrety jezuitów i Kościoła… Zapowiada się ciekawie, prawda?

Patronat: Poławiacze dusz Hanni Münzer już 2 września

Poławiacze dusz — morderstwo i tajemnice Kościoła

Rzym, tajemnicze skarby i skrzętnie skrywane tajemnice. O czym będzie najnowsza książka Hanni Münzer?

Podczas remontu willi norymberskiego biznesmena, robotnicy przypadkiem odkrywają legendarny skarb. Biskup Bambergu i jednocześnie brat przedsiębiorcy postanawia zaopiekować się znaleziskiem. Jednak niedługo później pada ofiarą brutalnego morderstwa.

W tym samym czasie w Rzymie cierpiący na śmiertelną chorobę generał jezuitów wręcza młodemu zakonnikowi — Lukasowi — klucz do skrytki bankowej. Chce, żeby mężczyzna przyniósł mu tajemnicze artefakty, które przed laty w niej zdeponował. Zawartość skrytki jest związana z sensacyjnym odkryciem sprzed lat. Tylko że komuś desperacko zależy na tym, żeby odkrycie nie ujrzało światła dziennego i zanim choroba zabierze generała, ten pada ofiarą morderstwa.

Tak się składa, że Lukas jest bratankiem zamordowanego biskupa. Kiedy po rozmowie z generałem wraca do swojego mieszkania, na miejscu spotyka nie tylko dawną dziewczynę, ale też policję. Przecież to właśnie Lukas był ostatnią osobą, z którą rozmawiał zamordowany.

Poławiacze dusz Hanni Münzer - sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Nowa książka Hanni Münzer już jest!

Co wspólnego mają skarb z willi przedsiębiorcy, zawartość skrytki generała z brutalnymi morderstwami? Życie Lukasa, jego siostry bliźniaczki oraz byłej dziewczyny są w niebezpieczeństwie, bo ktoś jest gotów na wszystko, żeby tajemnice pozostały tajemnicami.

Czy uczucie Lucas i Rabei na pewno wygasło lata temu? Śmiertelne niebezpieczeństwo połączy ścieżki jezuity i dziennikarki, to będzie też test ich relacji. Cała nadzieja w miłości. Byś może tylko ona jest w stanie uratować świat.

Jestem pewna, że Poławiacze dusz to książka, która może się spodobać nie tylko fanom twórczości Dana Browna. Tajemnice Kościoła, niebezpieczeństwa, do tego ciekawie skrojony wątek miłosny… Zapowiada się świetna historia na kilka jesiennych wieczorów.

Poławiacze dusz — fragment książki

Poławiacze dusz, nowa książka autorki Miłości w czasach zagładyMarlene, to pierwsza odsłona czterotomowego cyklu. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Insignis. Możecie zamówić w tym miejscu.

CoPrzeczytać.pl objęło książkę swoim patronatem.