Książki biograficznePolecamy

Pełnia życia – porywająca autobiografia Agnieszki Maciąg!

Pełnia życia to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom autobiografii czy biografii. Tym razem o swoim życiu postanowiła opowiedzieć Agnieszka Maciąg. A trzeba przyznać, że jej bogaty życiorys to niezwykle wciągająca historia, której może pozazdrościć jej nie jeden twórca przygodowych opowieści.

Czym jest Pełnia życia?

Agnieszka Maciąg to niezwykle barwna postać polskiego życia salonowego. W 1989 roku została laureatką prestiżowego konkursu modelek, organizowanego przez amerykańską agencję Wilhelma. Jako jedna z pierwszych modelek skorzystała niezwykle skutecznie z szansy do światowej kariery. Już na początku lat 90. bywała na najważniejszych imprezach branżowych, współpracując z takimi nazwiskami jak: Karl Lagerfeld, Nino Cerruti, Laura Biagiotti, Claude Montana, Pierre Cardin, Teresa Rosati, Anna Brodzińska, Maciej Zień czy Louis Féraud. Może również pochwalić się aż sześciokrotnym występie w teledyskach De Mono. Zaś jej zdjęcia pojawiały się w najbardziej prestiżowych magazynach „Hampton” czy „Sybille”. Swoich sił próbowała również w branży muzycznej. Nagrała płytę pt. Marakesz 5:30 a jej największy hit Zatrzymaj czas nuci cała Polska do dziś.

Agnieszka Maciąg prowadziła też własne programy w telewizji RTL7 i Polsacie. Miała okazję przeprowadzać wywiady z tuzinami gwiazd muzyki, filmu czy teatru zarówno polskich, jak i zagranicznych. Kamery ją kochają i jej postać znana jest nawet dziś młodszym odbiorcom. Udziela się w wielu akcjach charytatywnych i propaguje zdrowy tryb życia.

W książce Pełnia życia autorka opisuje, jak to możliwe, że w całym tym zawirowaniu znalazła czas i miejsce na założenie szczęśliwej rodziny. Przedstawia drogę wyborów, którą musiał przejść i zawirowania losu. Nie brakuje tu również zwrotów akcji rodem z hollywoodzkiego filmu. Nie bez przyczyny mówi się, że to życie pisze najlepsze scenariusze. I w przypadku Agnieszki Maciąg powiedzenie to sprawdza się idealnie. Przekonajcie się sami!

Książkę Pełnia życia znajdziecie tutaj. Serdecznie polecamy!