Piękna i bestia to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych bajek w historii tego gatunku. Wytwórnia Disneya stanęła na wysokości zadania i stworzyła niezwykłą animację, która podbiła serca nie tylko małych odbiorców, ale również dorosłych. Opowieść tę kojarzą ludzie z najdalszych zakątków świata. Dajcie porwać się tej wspaniałej magii i odkryjcie bajkę na nowo!

Piękna i bestia – seria magicznych książek

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera filmu aktorskiego, który jest adaptacją słynnej bajki, to świetna okazja, by odświeżyć pamięć. Specjalnie dla was TaniaKsiazka.pl przygotowała zestawienie tytułów z serii o Pięknej i bestii. Produkty te świetnie sprawdzą się w roli prezentu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli w waszej domowej biblioteczce znajduje się już ta ponadczasowa bajka. Koniecznie sprawdźcie i przekonajcie się sami!

Przepiękne wydanie w twardej okładce, książka nawiązująca bezpośrednio do animowanej bajki lub specjalne egzemplarze z naklejkami, figurkami i możliwością budowy pałacu to tylko kilka z propozycji, które możecie tam znaleźć. To świetny moment, by zachęcić dziecko do sięgnięcia po lekturę oraz wprowadzenie go w magiczny świat. Ponadto niektóre produkty zostały przecenione nawet aż o 59%! Takiej okazji nie możecie przegapić! Już dziś sprawcie swoim dzieciom ogrom radości i przed obejrzeniem filmu zaopatrzcie się w książkowe wydanie.

Warto przypomnieć, że premiera filmu pt. Piękna i bestia odbędzie się 17 marca 2017 roku. W rolę tytułowej piękności, Belli, wcieli się znana i popularna aktorka – Emma Watson.

Całą ofertę znajdziecie tutaj. Koniecznie sprawdźcie, co ekipa Taniej Książki przygotowała specjalnie dla was!