Pierwszy teaser Bastionu Kinga

Pierwszy teaser Bastionu Kinga właśnie ujrzał światło dzienne, a my z przyjemnością dzielimy się nim z Wami. Jak łatwo się domyślić, największe powody do zadowolenia mają fani twórczości mistrza grozy. Poza tym jednak coś dla siebie znajdą tu również wielbiciele produkcji, osadzonych w postapokaliptycznym świecie. Tym samym, jeśli poszukujecie serialu w takim właśnie klimacie, koniecznie zwróćcie uwagę na tę produkcję. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, kto pojawi się w obsadzie. Dziś macie okazję zobaczyć, jak część z nich sprawdzi się w obsadzonych rolach.

Pierwszy teaser Bastionu Kinga

Fot. kadr z zapowiedzi serialu Bastion, źródło: youtube.com

Pierwszy teaser Bastionu Kinga oraz kilka słów o produkcji

Serial powstaje na zlecenie CBS All Access, a jego premiera przewidywana jest jeszcze na ten rok. Można więc przypuszczać, że skoro w sieci pojawił się już pierwszy teaser, start pierwszego sezonu jest coraz bliżej. W rolę Randalla Flagga, personifikację zła, wcieli się Alexander Skarsgård. Tymczasem duchową przewodniczkę ocalałych ludzi, 108-letnią Matkę Abagail zagra Whoopi Goldberg. Reżyserią oraz scenariuszem zajął się Josh Boone, który odpowiada m.in. za sukces projektu pt. Nowi Mutanci.

Zaczyna się niewinnie, od zwykłego przeziębienia. Ot, ktoś kichnął, ktoś się zaraził, ktoś w końcu umarł. I oto niepostrzeżenie straszliwa epidemia rozlewa się na cały amerykański kontynent. Nieliczni, którzy przeżyli biologiczną zagładę, zaczynają śnić. W wizjach tych pojawiają się wysłannicy zarówno dobra, jak i zła. W związku z tym każdy musi dokonać własnego wyboru, podążyć własną drogą. Poza tym ci, którzy przetrwali, muszą opowiedzieć się po jednej bądź po drugiej stronie. Z tego powodu w Ameryce powstają dwa zwalczające się obozy: wzorowana na demokracji społeczność w Kolorado oraz brutalna dyktatura w Las Vegas. W tym drugim obozie rządzą psychopaci i zbrodniarze. Epidemia obudziła w nich wszystko to, co najgorsze.

Poniżej prezentujemy Wam pierwszy teaser Bastionu Kinga. Koniecznie dajcie nam znać, jak Waszym zadaniem zapowiada się nadciągająca produkcja. Tymczasem wszystkich zainteresowanych książką Stephena Kinga, na której podstawie powstał serial, odsyłamy tutaj.