Podaruj mi jutro - nowa książka Ilony Gołębiewskiej

Dziś, 15 maja, na półki księgarń w całej Polsce trafi najnowsza książka autorki, której Saga o starym domu skradła serca czytelniczek. Ilona Gołębiewska ma dla Was piękną, poruszającą i przede wszystkim mądrą historię. Tym razem będziecie mogli przeczytać o tym, jak niebezpieczne są rodzinne tajemnice. Jesteście ciekawi historii, którą opowie Wam bestsellerowa autorka w książce Podaruj mi jutro?

Podaruj mi jutro - nowa książka Ilony Gołębiewskiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>

Podaruj mi jutro – zawiłe losy wielopokoleniowej rodziny

Dzieje rodziny są dla nas lustrem, w którym przeglądamy się dzień po dniu. Na to, kim jesteśmy, wpływają przeżycia, doświadczenia i wzajemne relacje naszych przodków. Otrzymane od nich dziedzictwo może być nagrodą lub przekleństwem. Szczególnie niebezpieczne są skrywane od pokoleń tajemnice.

~Ilona Gołębiewska, cytat pochodzi z oficjalnej strony autorki: www.ilonagolebiewska.pl

Podaruj mi jutro - nowa książka Ilony Gołębiewskiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Ilona Gołębiewska przeniesie swoich czytelników na malownicze Podlasie, do zabytkowego Dworu na Lipowym Wzgórzu należącego do rodziny Horczyńskich od pokoleń. Aktualną właścicielką posiadłości jest Aniela, słynna malarka. Kobieta ma dość światowego życia, potrzebuje spokoju i dlatego decyduje się na powrót w rodzinne strony. Zainspirowana lokalną legendą o aniołach postanawia w Dworze na Lipowym Wzgórzu założyć Akademię Sztuk Anielskich. Oczywiście nie obędzie się bez starć z innymi kobietami z rodziny Horczyńskich.

Aniela postara się też rozwikłać stary, sięgający wojny, konflikt rodzin Horczyńskich i Gajowiczów. Czy uda się jej oczyścić imię ojca, którego, od czasu pogromu oddziału partyzantki, oskarża się o zdradę? Jaki wpływ na teraźniejszość mają rodzinne tajemnice i co może przynieść zagłębianie się w przeszłość? Co wspólnego z całą historią mają tajemnicze podziemne korytarze, które odkryją mieszkańcy Dworu?

W książce Podaruj mi jutro nie zabraknie także humoru. Dwór na Lipowym Wzgórzu odwiedzi dziennikarz prowadzący program Maluchem przez Polskę. A mnóstwo energii w życie mieszkańców wniesie przyjaciółka, której filmiki motywujące cieszą się dużą popularnością w sieci.

Poruszająca opowieść o sile kobiet

Podaruj mi jutro - nowa książka Ilony Gołębiewskiej - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Najnowsza książka Ilony Gołębiewskiej to wciągająca opowieść nie tylko o niezwykłej sile kobiet, ale też o potrzebie miłości i bycia kochanym. O tym, jak dużą rolę w życiu odgrywa przeznaczenie i podążanie za głosem serca. To pełna emocji wielowątkowa historia zawiłych losów wielopokoleniowej rodziny Horczńskich.

Jestem pewna, że ta powieść zachwyci nie tylko tych czytelników, których urzekły poprzednie książki autorki. Po Podaruj mi jutro powinni sięgnąć wszyscy miłośnicy niebanalnych powieści obyczajowych. Po lekturze tej książki poczujecie niedosyt. Będziecie chcieli od razu dowiedzieć się tego, co jeszcze czeka Anielę, Sabinę, Klarę i Lilianę Horczyńskie. Zdradzę Wam, że Ilona Gołębiewska będzie kontynuowała swoją opowieść o losach mieszkańców Dworu na Lipowym Wzgórzu. Autorka już niedługo zaspokoi Waszą ciekawość. 😉

Najnowsza książkę Ilony Gołębiewskiej, Podaruj mi jutro, możecie zamówić w tym miejscu.

Mam też dla Was filmową zapowiedź tej powieści.