Polowanie na potwory - zapowiedź Polowanie na potwory

Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek. Tom 1 — wbrew pozorom nie jest to kompendium wiedzy, którą należy przyswoić, chcąc prawidłowo zajmować się dzieckiem sąsiadów. Tytuł może wskazywać na literaturę popularnonaukową, jednak Joe Ballarini ukrył pod nim historię adresowaną do dzieci. Już 14 października nakładem Wydawnictwa Kobiecego ukaże się książka, a tego samego dnia na świecie będzie miała premierę jej ekranizacja, Poradnik łowczyni potworów.

Polowanie na potwory. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Polowanie na potwory – co drzemie w szafie?

Główną bohaterką jest trzynastoletnia Kelly Ferguson, której marzeniem są wakacje na obozie letnim. Wyjazd jednak nie należy do najtańszych, dlatego dziewczynka postanawia zdobyć pieniądze jako babysitterka. Jej podopiecznym ma być kilkuletni Jacob, syn kierowniczki jej mamy. Dniem, w którym Kelly po raz pierwszy będzie zajmować się chłopcem, ma być Halloween, a to oznacza, że wiele dziwnych rzeczy ma się prawo wydarzyć…

Kelly nie ma bladego pojęcia o tym, jak należy zająć się dzieckiem. Wie tylko, że chłopiec ma przeżyć i zasnąć po bajce. Na pewno nie należy brać do głowy jego bzdurnych opowieści o potworach mieszkających w szafie. Przecież to zwykłe bujdy! Jednak Kelly dość szybko musi zmienić zdanie i na nowo zdefiniować pojęcie „potworów”. One istnieją! I w dodatku porwały małego Jacoba.

Dziewczynka musi ocalić chłopca, zanim jego rodzice wrócą do domu. Ma na to tylko kilka godzin. Co gorsza, będzie musiała się zmierzyć z mroczną postacią, która nawiedzała jej sny, go była małym dzieckiem. Na szczęście nie jest w tym sama! W misji pomogą jej inne babysitterki i ich tajemniczy poradnik. Dzieci rozpoczną polowanie na potwory.

Jesteś ciekaw, jak potoczy się ta historia? Możesz zamówić książkę w przedsprzedaży w tym miejscu.

Polowanie na potwory. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Poradnik łowczyni potworów

Polowanie na potwory. Poradnik dla babysitterek to pierwsza z trzyczęściowej serii popularnych książek dla dzieci, której pierwsze wydanie trafiło w ręce czytelników za granicą już w 2017 roku. Jej autor, Joe Ballarini, jest scenarzystą filmowym, który m.in. miał wpływ na humor i styl pełnometrażowej produkcji My Little Pony. W październiku, na platformie Netflix pojawi się film Poradnik łowczyni potworów, którego scenariusz powstał na podstawie jego książki.