Prezenty na święta dla książkoholika

Pomysł na prezent dla książkoholika to zestawienie doskonałe dla wszystkich. Dla tych, którzy wciąż poszukują idealnego prezentu innym i dla tych, którzy chcieliby sprawić prezent sobie. Tak, tak! Po co czekać i liczyć, że ktoś obdaruje was tym jednym wymarzonym podarunkiem, skoro już teraz możecie powiększyć swoje zapasy o super gadżety! Jako miłośnicy książek doskonale wiemy, że nie samymi książkami książkoholik żyje. W związku z tym przygotowaliśmy specjalnie dla was zestawienie, w którym znajdziecie propozycje, znacznie ułatwiające funkcjonowanie w świecie. Świecie, który nie do końca być może podziela waszą pasję do literatury. Dzięki tym gadżetom nie tylko codzienne życie będzie łatwiejsze. Pozwolą one na ekspresyjne wyrażenie waszej osobowości i miłości do książek! Tym samym absolutnie każdy znajdzie tu coś dla siebie! Nie zwlekajcie więc dłużej i koniecznie sprawdźcie, co dziś przygotowaliśmy!

Pomysł na prezent dla książkoholika – TanioKsiążkowy kubek

KUBEK TK - kup na TaniaKsiazka.plNic tak nie cieszy, jak poranna kawa. Albo popołudniowa, albo popołudniowa… albo wieczorna. A może herbata? Kakao, czekolada? Cokolwiek wybierzecie, w tym kubku będzie smakowało dwa razy lepiej! A w dodatku każdy książkoholik może znaleźć tu napis, który najlepiej odda jego zamiłowanie do książek. Ponadto produkt jest solidnie wykonany, a napis bardzo trwały. Będzie więc cieszył wasze oczy przez długi, długi czas!

Pomysł na prezent dla książkoholika – Zawieszka na drzwiZAWIESZKA - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Jak oznajmić światu, a przynajmniej domownikom, żeby nie przeszkadzali wam podczas czytania książek? Albo jak zniknąć w pokoju i cieszyć się randką z książką? Nic prostszego! Wystarczy tylko nabyć jedną z TanioKsiążkowych zawieszek i umieścić ją na klamce drzwi. Lub na samych drzwiach… albo w całym domu. A co! Jak szaleć, to szaleć! Gwarantujemy solidne wykonanie i spory wybór, cieszących oko wzorów. Tym samym każdy znajdzie tu zawieszkę z napisem, który najbardziej mu odpowiada.

Pomysł na prezent dla książkoholika – TanioKsiążkowa torba

TORBA - zobacz na TaniaKsiazka.plBawełniana torba to nie tylko wygodny rekwizyt, w który spakujecie nowo zakupione książki. Świetnie sprawdzi się także podczas wypadów za miasto lub jako torba na codzienne zakupy. Także tutaj książkoholicy mają do wyboru nie tylko różne wzory, ale również kolory. Ale uwaga! Zaopatrując się w tę torbę, narażacie się na pełne podziwu i zazdrości spojrzenia innych! Każdy chciałby tak wygodną i funkcjonalną torbę. W związku z tym koniecznie sprawdźcie, jakie jeszcze napisy znajdują się w ofercie i wyraźcie siebie!

Pomysł na prezent dla książkoholika – Bluza „Przyszłam, a mogłam czytać”

Bluza dla każdej osoby, która jest gotowa na poświęcenia! Bluza dresowa, podwójne przeszycia ściągaczy i rękawów. BLUZA - kup na TaniaKsiazka.plPonadto ściągacze wzmocnione lycrą. To dopiero odjazd! Doskonała propozycja dla każdego książkoholika, który chciałby wyrazić siebie bardziej. Niech inni wiedzą, że jesteście gotowi na wielkie poświęcenia.

Zaprezentowane gadżety to oczywiście zaledwie garstka z tego, co znajdziecie w naszych propozycjach! Inne pomysł na prezent dla książkoholika są tutaj. Koniecznie tam zajrzyjcie! Czego możecie się spodziewać? Zabawnych tekstów, ogromnego wyboru i wysokiej jakości produktów! Bluzy, koszulki, zakładki, torby, kubki, mnóstwo wzorów i kolorów. Propozycje dla kobiet i mężczyzn w najróżniejszych rozmiarach. Tym samym nie mamy wątpliwości, że każdy książkoholik znajdzie tu coś dla siebie. Koniecznie to sprawdźcie!