Propozycje prezentów po 19.90 zł

Coraz bliżej święta – chciałoby się zanucić… Ale nie ma czasu! Trzeba wybrać choinkę, zrobić zakupy, zaplanować co kiedy pichcić, zapakować prezenty! Prezenty! Przecież trzeba najpierw je kupić!

A jakie prezenty są najlepsze? Oczywiście te książkowe! A jeszcze jakby trafić na książki w świetnej cenie to już w ogóle byłoby cudownie, bo można było by pod choinką położyć więcej książek! Stanęłam na wysokości zadania, przekopałam Internet wzdłuż i wszerz i mam!! Najlepsze książki na prezenty w niskich cenach! Od razu zapełniłam nimi cały koszyk i co najważniejsze, nie wydałam majątku! Skorzystaj i Ty!

Propozycje prezentów po 19.90 zł

Prezenty w świetnej cenie!

Wszystkie książki w cenie 19.90 zł!

Sprawdź koniecznie >>

Oto moje propozycje prezentów:

Psiego najlepszego - kup na www.taniaksiazka.plPsiego najlepszego

W. Bruce Cameron

Kiedy na świat przychodzi pięć niesfornych szczeniaczków, Josh zgłasza się po pomoc do lokalnego schroniska. Tam poznaje uroczą i kochającą zwierzęta Kerri, która z zapałem uczy go, jak dbać o psią rodzinkę. Wspólnie przygotowują szczeniaki do adopcji w ramach świątecznego programu szukania nowych domów psiakom ze schroniska.

Urzekająca psia historia, która wzruszy i rozbawi do łez każdego czytelnika.

 

Świąteczne marzenie - kup na www.taniaksiazka.plŚwiąteczne marzenie

Amanda Prowse

Meg jest samotną matką, która pragnie, aby jej syn otrzymał w życiu wszystko, czego ona nigdy nie miała. Jest zdeterminowana, aby jej synek przeżył wyśnioną Gwiazdkę z pieczonym indykiem, ogniem w kominku i stertą prezentów pod choinką. Do szczęścia brakuje jej mężczyzny. Przypadkowa znajomość z przystojnym architektem sprawia, że kobieta zmienia swoje plany i wyrusza w pogoń za miłością do Nowego Jorku. Czy Meg i jej syn przeżyją wreszcie wymarzone święta?

 

Wszystko zaczyna się wiosną - kup nawww.taniaksiazka.plWszystko zaczyna się wiosną

Marta Alicja Trzeciak

Baltazar rodzi się w małej księgarence pośród działu z legendami. Matka okrywa go kartkami wyrwanymi z „Najpiękniejszych baśni” i wkrótce po tym umiera. Chłopiec trafia do domu dziecka kochających Miezynków i już na zawsze ma czuć, że jego życie jest niezwykłe oraz czeka go jakieś zadanie, które musi wypełnić.

Poruszająca historia o niezwykłym chłopcu, który ocali niejedno życie

 

Kosmiczne dziewczyny - kup na www.taniaksiazka.plKosmiczne Dziewczyny

Libby Jackson

Kosmiczne dziewczyny to biografię tych, o których być może nigdy jeszcze nie słyszałeś. Ich ciężka praca i marzenia stały się podstawą do tego, abyśmy w ogóle zaczęli myśleć o locie w kosmos. Od Ady Lovelace, która wymyśliła prototyp komputera, przez kobiety kryjące się za misjami Apollo, poprzez astronautki bijące rekordy na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i pionierki nauki wytyczające drogę na Marsa. Tutaj wspominamy i opowiadamy o tych kobietach, które wytyczyły zupełnie nowe szlaki i pokazały, że nie ma żadnych ograniczeń.

 

Nie zwlekaj – wybierz się za zakupy już dziś!!

Promocja trwa do 16 grudnia!

Propozycje prezentów po 19.90 zł znajdziesz tutaj >>

Propozycje prezentów po 19.90 zł