Poradniki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Uczucia i silne emocje towarzyszą nam przez całe życie. W zależności od tego, co aktualnie się u nas dzieje, od tego zależy nasz nastrój. Czasem potrafią być one przytłaczające, innym razem dają poczucie stabilności i nieocenionego szczęścia. Jak sobie radzić z ich natłokiem? Co zrobić, by w cieszyć się życiem? Jak pracować nad własną motywacją i co zrobić, by zawsze osiągać to, co sobie założycie? Pomogą wam w tym poradniki psychologiczne, w związku z tym zwróćcie szczególną uwagę na dzisiejsze zestawienie. Ponieważ dzięki tym tytułom nauczycie się radzić sobie z emocjami oraz dowiecie się, co zrobić, by zmotywować się do zmian.

Poradniki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Autorzy prezentowanych dziś książek udowadniają, że z każdej sytuacji da się wyciągnąć pozytywne wnioski. Chcielibyście coś z mienić w życiu? Brakuje wam motywacji? Potrzebujecie przewodnika, który pomoże wam ruszyć z miejsca lub poukładać to, co właśnie dzieje się wokół was? Zerknijcie na te poradniki!

Poznaj siebie - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Poznaj siebie

Jak już wspomniałam, każdy człowiek mierzy się z całym spektrum emocji. Najważniejszą kwestią jest zdać sobie sprawę z tego, że do każdego z nich mamy prawo. To prawda, czasem bywają one trudne, czasem trudno je pogodzić. Można jednak wzmocnić nimi swój wewnętrzny potencjał i uczynić życie lepszym. Jak? Podpowiadają autorki tego poradnika.

Książka dostępna od 25 listopada 2020 roku.

Twoja wewnętrzna moc - zobacz na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Twoja wewnętrzna moc

Autorka tej książki podpowiada czytelnikom, jak podejmować ryzyko i odkrywać ukryte w sobie skarby. Ponadto dowiecie się, jak zarządzać swoim lękiem lub dbać o osobę, która jest w trudnej sytuacji. I co zrobić, by wyzwania stały się swoistymi wezwaniami do rozwoju.

Książka dostępna od 13 listopada 2020 roku.

Poradniki psychologiczne - zobacz na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Miłość nie wystarczy

Jest to właściwie wznowienie popularnego poradnika, kierowanego do małżeństw. Jak stworzyć związek, oparty na trwałych fundamentach? Autor podpowiada czytelnikom, jak opanować umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania konfliktów i nieporozumień małżeńskich. Takich, które mogą z czasem zniszczyć nie tylko miłość, ale nawet sam związek.

Książka już dostępna.

Poradniki psychologiczne - sprawdź na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Moc sześciu minut

To prosty poradni, który podpowiada, jak w łatwy sposób możecie codziennie ulepszać swój dzień. Wystarczy sześć minut dziennie – trzy minuty rano i trzy wieczorem. Zgadza się! Tym samym autor nauczy was jak oddzielać wewnętrzne szczęście od zewnętrznych okoliczności. Ponadto dzięki niemu odkryjecie też, co sprawia, że czujecie się spełnieni.

Książka dostępna od 12 listopada 2020 roku.

Jak przyciągać dobre rzeczy - kup na TaniaKsiazka.plPoradniki psychologiczne – Jak przyciągać dobre rzeczy

Z tego poradnika dowiecie się, jak łatwiej radzić sobie ze złożonymi sprawami i podejmować lepsze decyzje, aby uzyskać lepsze rezultaty. Ponadto odkryjecie jak zajmować się tym, co naprawdę ważne. Skupicie się również na tym, co pomaga uzyskać siłę ducha i zdrowsze ciało.

Książka już dostępna.