Pomysł na prezent

Posłuchajcie – 6 książkowych propozycji na prezent

Posłuchajcie – kanał na youtube, którego założyciel robi kawał dobrej roboty. Każdy miłośnik książek powinien mieć go zasubskrybowany. Pojawia się tam bowiem wiele ciekawych i interesujących recenzji. Ale nie tylko. Obecnie, w czasie gorączkowych poszukiwań idealnych prezentów na święta, Paweł przychodzi z pomocą. Jeśli wciąż nie wiecie jaką książkę kupić najbliższej osobie i który tytuł najbardziej przypadłby jej do gustu, nic straconego! Wszystkiego dowiecie się z najnowszego filmiku.

Posłuchajcie sześciu propozycji wartych uwagi

Mogłoby się wydawać, że sześć książek to niewiele. Jednak Paweł wybrał te tytuły, które powinien znać absolutnie każdy koneser danego gatunku. Dzięki temu poznacie książki idealnie nadające się na prezent, niezależnie od gustu osoby, którą macie zamiar obdarować.  Zestawienie krótkie, treściwe i niezwykle ułatwiające podjęcie decyzji. Nie musicie szukać opisów akcji ani wyszukiwać powieści w sklepach. Teraz wystarczy, że obejrzycie filmik, a Paweł opowie wam o wszystkim, co powinniście wiedzieć o danych tytułach. Ponadto wszystkie wymienione pozycje znajdziecie pod filmikiem, co ułatwi wam ich zakup.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem sześciu książek, które idealnie sprawdzą się w roli świątecznego upominku:

A oto propozycje, które wybrał dla was Paweł:

Marcin Ciszewski – Www.1939.com.pl.

Simon Beckett – Chemia śmierci.

Stieg Larsson – Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet.

Robert M. Wegner – Opowieści z mekkańskiego pogranicza. Północ – Południe.

Jarosław Grzędowicz – Pan Lodowego Ogrodu.

Lech Jęczmyk – Rakietowe szlaki.