Ostatnie wyjście to jedna z najpopularniejszych powieści argentyńskiego pisarza, Federico Axata. Jak się okazuje, nie tylko czytelnicy docenili talent autora. Dzięki temu, teraz dla wszystkich miłośników jego powieści mamy dobrą wiadomość. Firma Anonymus Content, która odpowiada za sukces Spotlight zajmie się ekranizacją Ostatniego wyjścia.

Ostatnie wyjście

Ostatnie wyjście – kilka szczegółów

W projekcie weźmie również udział firma Campanario Entertainment, a zdjęcia do filmu mają rozpocząć się już w tym roku. Za scenariusz odpowiadać będzie Craig Rosenberg, który ma już na koncie sukces związany z takimi produkcjami, jak Preacher czy Po zachodzie słońca. Nad całością produkcji czuwać będą: Michael Sugar, Ashley Zalta, Jaime Dávila, Sergio Aguero. Zaś Jeff Okin obejmie rolę producenta wykonawczego.

A o czym opowiada sama książka? To wciągający i mroczny thriller, który do ostatniej chwili utrzymuje w napięciu. Głównym bohaterem jest Ted McKav, który postanowił rozstać się ze swoim życiem. I kiedy już ma zamiar pociągnąć za spust pistoletu przyłożonego do skroni, ktoś puka do jego drzwi. Uporczywy gość nie poddaje się, a bohater wśród notatek na własnym biurku spostrzega kartkę z krótkim napisem „Otwórz drzwi. To twoje ostatnie wyjście”. Oprócz tego, że Ted nie przypomina sobie by pisał taką notatkę, to jeszcze pismo zdecydowanie nie wskazuje na to, że tekst jest jego autorstwa. Mężczyzna postanawia otworzyć drzwi, za którymi stoi Lynch. Co dziwniejsze, gość zna dokładnie plany Teda i w obliczu tego składa mu propozycję nie do odrzucenia. McKav ma szansę na bohaterski czyn, który uchroni jego bliskich od cierpienia po jego samobójczej śmierci.

Niestety nie znamy dokładnej daty premiery ekranizacji. Jednak wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z powieścią Federico Axata.

Ostatnie wyjście znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!