Poznaj swoje bakterie

Nie widzisz ich, ale tam są. Na tobie, w tobie i wokół ciebie. Ważą ciężkie kilogramy, bo masz ich na sobie 15 000 razy więcej, niż jest ludzi na Ziemi. I nigdy nie śpią. O kim mowa? O bakteriach! Wyrusz w podróż po ich mikroświecie sięgając po najnowszą książkę Wydawnictwa Insignis Poznaj swoje bakterie!

Mikrowszechświat bakterii

Bakterie – są zawsze dookoła nas tworząc swoje własne wielkie królestwo. Mimo że często służą naszemu dobru, przyjęło się mówić, że są złe, niechciane i wiążą się z brudem i brakiem higieny. Jak jest jednak w rzeczywistości?

Bakterie są zarówno bardzo pożytecznymi formami życia, jak i mogą nam zaszkodzić. Warto jest dowiedzieć się jak rozpoznać i pielęgnować pożyteczne dla nas makroby. Dlatego Poznaj swoje bakterie!

Na przykład czy wiesz, że to nie deska klozetowa jest najbrudniejszą rzeczą, z jaką masz styczność, a twój… telefon komórkowy? Czy wiesz, że bakterie mają niebagatelny wpływ na twój zapach ciała i atrakcyjność seksualną? Ba, oddziałują nawet na twój nastrój. Mikroby sprawiają, że jesteś tak wyjątkowy, że dzięki śladom na klawiaturze naukowcy mogą stwierdzić, że należy do Ciebie.

Poznaj swoje bakterie – dostaniesz na TaniaKsiazka.pl

Poznaj swoje bakterie

W najnowszej książce Poznaj swoje bakterie będziesz mógł przyjrzeć się niesamowitemu światu bakterii. Dowiesz się czym są, jak wyglądają i co porabiają kiedy śpisz. Przekonaj się co jedzą, by móc funkcjonować i jakie wyświadczają ci przysługi. Dzięki lekturze poznasz bakterie zamieszkujące skórę, oczy, jamę ustną, układ oddechowy, pokarmowy i moczowo-płciowy.

Książka zachwyci Was pięknie ilustrowanymi infografikami, diagramami i zapadającymi w pamięć fotografiami zbliżeniowymi mikrobów. Tak więc dajcie się oczarować światem tych fascynujących makrobów i sięgnijcie po nowość od Wydawnictwa Insignis.

Premiera książki Poznaj swoje bakterie odbędzie się 26 lutego 2020 roku.
Tytuł dostępny w przedsprzedaży znajdziecie tutaj.