Prequel Igrzysk śmierci w Polsce

Prequel Igrzysk śmierci w Polsce to doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicieli twórczości Suzanne Collins. Warto tutaj wspomnieć, że już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że taka książka ujrzy światło dzienne. Wtedy jednak nie było jeszcze pewności, za jakiego sprawą wydawnictwa ta historia miałby pojawić się w naszym kraju. Teraz już nie ma żadnych wątpliwości, a spekulacje zostały potwierdzone. Znamy również przybliżoną datę polskiej premiery! Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów na ten temat!

Prequel Igrzysk śmierci w Polsce

fot. David Shankbone

Prequel Igrzysk śmierci w Polsce – potwierdzone domysły

Tuż po tym, jak sieć obiegła informacja o tym, że Suzanne Collins zamierza wydać prequel serii pt. Igrzyska śmierci, polscy fani zaczęli zastanawiać się, kiedy książka pojawi się także w naszym kraju. Tym samym zaczęto spekulować, jakoby wydaniem tej pozycji miało zająć się wydawnictwo Media Rodzina. Ponieważ to właśnie oni zajmują się dystrybucją wspomnianego cyklu na naszym rynku. Teraz domysły potwierdziły się. Wydawnictwo uzyskało bowiem prawa do wydania prequela bestsellerowej trylogii Collins. Tym samym warto tutaj przypomnieć, że światowa premiera książki przewidywana jest na 19 maja 2020 roku. Jeśli chodzi o nasz kraj, nie ma tak zbliżonych szacunków.  Powieść w Polsce pojawi się na pewno później niż światowa premiera. Jednak fani mogą być spokojni, bo premiera przewidywana jest również na 2020 rok. Poza tym Media Rodzina podała jeszcze jedną, zadowalającą informację. Zapowiadany prequel będzie bardziej obszerny niż poszczególne tomy trylogii. Fani serii mają więc sporo powodów do radości.

O samej akcji powieści wiemy na razie niewiele. Ma ona dotyczyć dziesiątych Głodowych Igrzysk i rozpocznie się o poranku Dożynek. Poza tym czytelnicy poznają Panem na sześćdziesiąt cztery lata przed wydarzeniami opisanymi w pierwszym tomie serii Igrzyska śmierci.

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne doniesienia i dokładniejszą datę premiery. Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Suzanne Collins, odsyłamy tutaj. Koniecznie sprawdźcie tę niezwykle popularną serię!