Prezenty książkowe na Dzień Babci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Kto zawsze dba o to, by na waszym talerzu nie zabrakło dokładki? Dzięki komu zimą nie marzniecie w uszy, bo ktoś stale przypomina, by nałożyć czapkę? Kto po wsze czasy będzie uważał was za najprzystojniejszego kawalera lub najładniejszą pannicę w okolicy? Oczywiście, że babcia! Mówi się, że to właśnie babcia i dziadek są od rozpieszczania, a kiedy pojawiają się w domu, cała dyscyplina wprowadzana przez rodziców, idzie w łeb. Trudno się temu dziwić, w końcu miłość do wnuków jest niepowtarzalna i wyjątkowa. A ponieważ zbliża się ich święto, już dziś warto zadbać o sprawdzone podarunki. I gwarantuję, że prezenty książkowe na Dzień Babci to jeden z bardziej trafionych pomysłów! W końcu nawet babcia potrzebuje czasem chwili wytchnienia i relaksu.

Prezenty książkowe na Dzień Babci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Po jakie tytuły warto sięgnąć w tym wypadku? Poniżej prezentuję wam kilka gorących hitów, które skutecznie umilą czas każdej babci, w oczekiwaniu na wizytę wnuków!

Prezenty książkowe na Dzień Babci!

Nie ufam już nikomu - kup na TaniaKsiazka.pl

Nie ufam już nikomu Klaudia Muniak

Iga, młoda matka, poddaje się innowacyjnej terapii, która ma wyleczyć ją z uciążliwych zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych. A ponieważ brała udział przy tworzeniu technologii, która ma zapewnić jej kontrolę nad sobą, niczego się nie obawia. Mimo iż metoda ta nie przeszła jeszcze żadnych testów. Już wkrótce okazuje się, że u kobiety pojawiają się zaniki pamięci, a jej coraz trudniej odróżnić jawę od rzeczywistości. W dodatku jej synek zdaje się być w ogromnym niebezpieczeństwie, a jej stan z dnia na dzień się pogarsza.

Stacje serc - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Stacje serc Monika Sjoholm

Spotkanie roztargnionej i samotnej Róży oraz niedostępnego Mateusza w samym centrum Warszawy jest początkiem tajemniczych zbiegów okoliczności. Oboje zdobywają się na gesty, które całkiem niedawno były im zupełnie obce. Ponadto mówią słowa, których w rzeczywistości nie chcą wypowiedzieć. I choć oboje robią najbardziej zwyczajne rzeczy, wydaje się, że czują coś, czego nie rozumieją i nie potrafią wytłumaczyć.

Prezenty książkowe na Dzień Babci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Dziecko Księżyca Piotr Ibrahim Kalwas

Co jest prawdą, a co tylko wyobrażeniem? Główny bohater ma na koncie kilka ofiar. Które sytuacje jednak wydarzyły się naprawdę i kto ucierpiał? A co miało jedynie szansę zaistnieć? Książka ta balansuje na granicy naturalizmu, psychodelii, krwawego horroru i dziennika młodzieńczej przemiany. Aby poznać prawdę, czytelnik z zapartym tchem będzie podążał śladem bohatera.

Prezenty książkowe na Dzień Babci - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ta sama rzeka Edyta Świętek

Małżeństwo Małgorzaty, choć na pozór wydaje się idealne, przepełnione jest przemocą i strachem. Jednak dla dobra nieletniego syna, kobieta postanawia wytrzymać jeszcze trochę. Tymczasem spełnia się w pracy, gdzie zostaje przyjęty nowy pracownik, Darek. Szybko łączy ich głębsze uczucie i nić porozumienia. Oboje tkwią w nieszczęśliwych związkach. Jednak dla dobra swoich dzieci postanawiają zakończyć relację, zanim będzie za późno. Jednak kiedy na scenę wkracza przeznaczenie, czy człowiek ma taką moc, by się mu przeciwstawić?

Halibut na księżycu - kup na TaniaKsiazka.pl

Halibut na księżycu David Vann

Pogrążony w depresji Jim porzuca Alaskę dla Kalifornii. Mężczyzna próbuje podsumować swoje dotychczasowe życie i ułożyć je na nowo. Tym samym szuka lepszego kontaktu z dziećmi i stara się dojść do porozumienia z bratem. Poza tym do naprawienia ma też relacje z najważniejszymi kobietami w życiu. Bohater chciałby się odrodzić, pożegnać ze swoimi demonami z przeszłości. Czy jednak uda mu się uratować samego siebie?

Kształt serca - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Kształt serca Dolores Redondo

Amaia Salazar w wieku 25 lat trafia do programu wymiany dla policji Europolu w USA, w Akademii FBI. Jednym z testów, jaki musi przejść, jest zbadanie prawdziwej sprawy. Musi ona rozwikłać zagadkę seryjnego mordercy „kompozytora”, który morduje całe rodziny w trakcie różnorodnych klęsk żywiołowych, lub chwilę po nich. W związku z tym już wkrótce Amaia zostaje wysłana do Nowego Orleanu, gdzie niedługo nastąpić ma ogromny kataklizm. Jednak w tym samym czasie otrzymuje telefon od ciotki, o umierającym ojcu. A to budzi w niej niechciane wspomnienia.

Więcej książek znajdziecie tutaj.

Sprawdźcie też serię Wielkie Litery przystosowaną do osób starszych i słabowidzących!