Promocje

Promocja na wybrane książki Richarda Paula Evansa!

Promocja na wybrane książki Richarda Paula Evansa!

Promocja na wybrane książki Richarda Paula Evansa! W związku premierą nowej książki Richarda Paula Evansa „Kręte ścieżki” (trzecia powieść wchodząca w skład cyklu „Dzienniki pisane w drodze”), księgarnia TaniaKsiazka.pl zaproponowała klientom promocję, w ramach której można nabyć wybrane pozycje wspomnianego autora ze zniżką nawet do 30%.

Zapraszamy do zapoznania się z książką i ofertą specjalną (Tutaj) księgarni TaniaKsiazka.pl.

Kręte ścieżki - Richard Paul EvansKręte ścieżki – Richard Paul Evans

Co może zrobić człowiek, który wszystko stracił? Alan postanowił wybrać się na wędrówkę, bez szczególnego planu i celu. Nie wiedział, co go czeka i dokąd dojdzie. Nie spodziewał się, że po drodze spotka ludzi, którzy odmienią go na zawsze i staną się dla niego nauczycielami życia.

„Kręte ścieżki” to opowieść, która dowodzi, że aby być prawdziwie wolnym, należy wybaczyć. Tego nauczył Alana Leszek – Polak, który okazał nieznajomemu wędrowcowi serce i przyjął go pod swój dach. Jego historia stała się dla Alana drogowskazem – czy podobny wpływ będą miały na niego panie ze Stowarzyszenia Czerwonych Kapeluszy? Czy uda im się wzbudzić w nim radość życia i czy ich wskazówki okażą się pomocne w obliczu nowej, przykrej dla Alana wiadomości?

Przeczytaj fragment: