Przytul książkę na wakacje. Ksiązki -40% w TaniaKsiazka.pl

Od kilku dni mamy wakacje, a lato gości nie tylko za oknem, ale nawet oficjalnie w kalendarzu! Zaczyna się czas letnich urlopów, wypoczynku i ładowania baterii na pozostałe miesiące roku. Jeżeli zaglądasz na naszego bloga, to z pewnością, tak jak i my, nie wyobrażasz sobie lata bez letniej lektury. Czytanie w podróży, na hamaku, w ogrodzie, na balkonie, na plaży… Można się rozmarzyć. Zatem nie zwlekaj i jak najszybciej przytul książkę na wakacje!

Przytul książkę na wakacje. Sprawdź książki -40% w TaniaKsiazka.pl >>

Właśnie z taką akcją ruszyła nasza zaprzyjaźniona księgarnia TaniaKsiazka.pl. Nie dość, że wybrali aż 1000 książek, to jeszcze wszystkie są o 40% tańsze. Przejrzałam ich propozycje, wybrałam najciekawsze i przygotowałam zestawienie.

Przytul książkę na wakacje!

Dziewczyna taka jak ja. Okładka książkiDziewczyna taka jak ja Ginger Scott

To długo wyczekiwana kontynuacja historii, która skradła serca czytelników.

Wess, chłopak, który po raz kolejny ratuje życie Joss, znów znika. Mimo tego że wszyscy uznają go za zaginionego, to nikt nie kwapi się, żeby go szukać. Jednak Wess zostawił pewne wskazówki, o których Joss nie może przestać myśleć. Dziewczyna postanawia go odnaleźć i teraz to ona może ocalić jego.

Niebezpieczna gra - okładka książkiNiebezpieczna gra Emilia Wituszyńska

Weronika jest jedną z lepszych policjantek wydziału kryminalnego. Jednak po śmierci partnera załamuje się i ucieczki od wyrzutów sumienia szuka w alkoholu. Gdy dostaje nową sprawę, jeszcze nie wie, jak bardzo ma szanse zmienić się jej życie. Kobieta ma zająć się ochroną znanego aktora, który zaplątał się w sprawę zabójstwa… Czy w świecie, w którym nie można ufać nikomu, znajdzie się miejsce może nawet na coś więcej niż zaufanie?

Nieprawdopodobna przyjaźń- okładka książkiNieprawdopodobna przyjaźń Anthony David

Przyjaźń, która przetrwała 40 lat, musi być mocna. Ale jak mocna musi być przyjaźń, która te 40 lat przetrwała w kompletnej tajemnicy? Dwie kobiety, dwa różne zwaśnione światy – izraelska założycielka domu mody i palestyńska dziennikarka i feministka. Ta historia wydarzyła się naprawdę, a spisał ją nagradzany biograf i historyk – Anthony David. Jego książka to spojrzenie oczami wybitnych kobiet na dwa skonfliktowane narody.

Outsider - okładka książkiOutsider Stephen King

A teraz coś dla fanów mocniejszych historii. To trzymający w napięciu thriller psychologiczny. Gdy w parku zostają znalezione zwłoki chłopca, podejrzenia od razu padają na cieszącego się szacunkiem społeczności nauczyciela i trenera. Po pokazowym aresztowaniu dość szybko okazuje się, że Terry ma mocne alibi. Potwierdzono to, że w czasie morderstwa był gdzie indziej. Jednak materiał DNA jednoznacznie na niego wskazuje…

Rysa - okładka książkiRysa Igor Brejdygant

To thriller psychologiczny, w którym największe zagrożenie skrywa się w podświadomości, w stłumionych doświadczeniach. Komisarz Monika Brzozowska bada sprawę morderstw, których ofiarą padają bezdomni. Podczas śledztwa dochodzi do wniosku, że dawne grzechy ofiar wiążą się z jej przeszłością. Borykająca się z zanikami pamięci policjantka będzie musiała zmierzyć się przede wszystkim ze swoimi demonami.

A na koniec pół żartem, pół serio – lektura na ochłodzenie. 😉

Witajcie na cholernej Arktyce - okładka książkiWitajcie na cholernej Arktyce Blair Braverman

Autorka opowiada o swoich marzeniach i o tym, w jaki sposób udało jej się je spełnić. Blair, dziewczyna ze słonecznej Kalifornii, marzyła o tym, żeby zamieszkać w krainie śniegu i rozgwieżdżonego nieba. W wieku 19 lat wyjechała na Alaskę. Jej relacja to jednocześnie opowieść o wielkiej przemianie, i o tym, że marzenia warto spełniać.

 

Jakie jeszcze książki możesz przytulić na wakacje o 40% taniej? Zajrzyj w to miejsce.

Promocja potrwa do 16 lipca.

Przytul książkę na wakacje. Sprawdź ksiązki -40% w TaniaKsiazka.pl >>