Psychologia zmiany autorstwa Mateusza Grzesiaka to świetna propozycja dla wszystkich, którzy pragną i potrzebują zmienić coś w swoim życiu. A może znacie kogoś, komu chcielibyście pomóc, ale nie bardzo wiecie jak? Bądź jesteście rodzicami i pragniecie pogłębić swoją wiedzę? Tak, by w przyszłości stać się prawdziwymi mentorami i wsparciem dla waszych pociech? W każdym z tych wypadków owa książka sprawdzi się idealnie.

Co ciekawego proponuje Psychologia zmiany?

Przede wszystkim należy tu wspomnieć, że za wszelkimi radami i wskazówkami stoi doświadczenie autora. Mateusz Grzesiak to międzynarodowy trener i psycholog interdyscyplinarny. Od kilkunastu lat poświęca się pracy z ludzkim umysłem, a teraz swoim doświadczeniem postanowił podzielić się właśnie w owej książce. Dzięki temu znajdziecie tu jedynie najskuteczniejsze techniki pracy z innymi. To zbiór najważniejszych narzędzi, które są wykorzystywane w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu. Czytelnik jest w stanie realnie użyć zdobytej wiedzy oraz umiejętności do pomagania sobie, jak i również innym. Dowiecie się jak skutecznie diagnozować problemy, rozwiązywać je i wykorzeniać negatywne zachowania. Ponadto nauczycie się skutecznej motywacji, podnoszenia potencjału służącego realizacji marzeń oraz zmieniać przekonania.

A to wszystko zamknięte w jednej książce napisanej przez wieloletniego, doświadczonego w tej dziedzinie Mateusza Grzesiaka. To kopalnia wiedzy na temat najskuteczniejszych narzędzi pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem. Jeśli więc dążycie do samorozwoju, lub po prostu interesuje was psychologiczny aspekt wpływania na podejmowane decyzje i tego, jak kształtują one życie, ta książka jest dla was.

Poradnik Psychologia zmiany znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!