Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków to książka dla maluchów, która powinna znaleźć się w domowej biblioteczce każdego rodzica. Lektura będzie dostępna w sprzedaży od 23 sierpnia 2018 roku i z pewnością spodoba się każdemu, małemu czytelnikowi. Nad oprawą graficzną książki czuwała Joanna Kłos, która ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Jest doświadczonym grafikiem, a obecnie skupia się na ilustracji. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Nie od dziś wiadomo, że dzieci, zwłaszcza te, które dopiero poznają słowa, są wzrokowcami. A nic tak nie wspomaga nauki i rozwoju malucha, jak przykuwające wzrok, barwne ilustracje.

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków – poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę!

Warto tutaj wspomnieć, że prezentowana dziś książka, to już czwarta odsłona przygód małego Pucia i jego wesołej rodzinki. Tym razem lektura skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat, kiedy to przychodzi czas na zabawę z artykulacją. Każdemu rodzicowi zależy na tym, by ich pociechy, jak najszybciej i najsprawniej zdobyły umiejętność właściwego wymawiania głosek. Prezentowana dziś pozycja wspiera rozwój wymowy dziecka. Pozwala także sprawdzić rodzicom, czy ich pociecha mówi prawidłowo, czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

Bohaterowie najnowszej części zabiorą dzieci na niezapomniane wakacje na Kaszubach. Gwarantujemy, że ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.

Autorką książki i pomysłodawczynią całej koncepcji jest Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra. Logopeda, pedagog dziecięcy i pedagog twórczości. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje, jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Wszystkie jej dotychczasowe tytuły w błyskawicznym tempie osiągały status bestsellerów

Przypominamy, że książka pt. Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków będzie dostępna od 23 sierpnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę pozycję wszystkim rodzicom, którzy mają w domu dzieci od 3 do 6 lat. Ponadto książka sprawdzi się świetnie także w roli prezentu. Sprawdźcie sami!