PolecamyPromocje

Rabaty na książki – nawet do 45% taniej!

Premiery fantasy 2018

Fantasy, kryminały, romanse, książki historyczne, biografie i książki dla dzieci, w tym największe bestsellery nawet do 45% taniej do 20 lutego kupicie na TaniaKsiazka.pl. Uff, udało się, wypowiedziałam to zdanie jednym tchem, ale to dlatego, że okazja tego wymaga. 🙂 Naprawdę niskie ceny i naprawdę wielki rabaty na książki czekają na Was TUTAJ, poniżej przedstawię Wam kilka tytułów, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Rabaty na książki

Przebudzenie Olivii Elizabeth O`Roark

Uwielbiam tę książkę i czytałam ją już kilka razy, a na pewno na tym się nie skończy. Dlatego, jeżeli lubicie romanse New Adult (dla młodych dorosłych), których akcja dzieje się na studiach i w których pojawia się gorąca relacja od nienawiści do miłości, ta książka jest dla Was. Jej bohaterką jest Olivia, która mimo bardzo dobrych warunków fizycznych, nie może wspiąć się na szczyt kariery lekkoatletycznej. Okazuje się, że dziewczynę dręczą koszmary z przeszłości, które sprawiają, że lunatykuje. Tylko młody trener dostrzega, że być może, jeśli „obudzi” Olivię, jej życie w końcu wyjdzie na prostą. Jednak trener obudzi też coś jeszcze, czego oboje się nie spodziewali.

 

Ogród z marzeń Carmen Santos

Ta książka opowiada o tym, że miłość jest jak ogród, który trzeba stale pielęgnować. Bohaterką tej opowieści jest młoda i piękna Solange, która wyjeżdża do małej, hiszpańskiej miejscowości, gdzie jej mąż będzie zajmował się rodzinnym interesem winiarskim. Kobieta przyzwyczajona do miasta, nie potrafi odnaleźć się w nowym otoczeniu. Do jej świata wkracza brat jej męża, Dionisio, który na jej prośbę zakłada dla niej mały ogród. Jeśli jej mąż w porę się nie zorientuje, szybko okaże się, że miłość, o którą się nie dba, szybko więdnie, a piękne kwiaty będzie pielęgnował ktoś inny.

Bielszy odcień śmierci Bernard Minier

Teraz coś dla fanów kryminalnych intryg i zagadek, które trzymają w niepewności do samego końca. Kiedy w pewnej górskiej miejscowości policja znajduje martwego konia, nic nie zapowiada, że będzie to dopiero początek krwawych zdarzeń w tej okolicy. Czterdziestoletni policjant, Martin będzie musiał mocno się nagłowić, żeby schwytać przestępcę. Wkroczy prosto do świata swoich największych lęków.

Lab girl Hope Jahren

A teraz przyszedł czas na biografię. Lab girl opowiada o niezwykłej kobiecie, która z miłości do roślin uczyniła swoją wielką pasję i na której zbudowała swój plan na całe życie. Została cenionym naukowcem, jednak szybko przekonała się, że świat roślin bywa bardziej czuły niż świat ludzi, a same rośliny nauczyły ją tego, co w życiu jest naprawdę ważne. W jej wielkiej, życiowej podróżny nie zabranie nie tylko interesujących odkryć i wielkiej pasji, ale także mądrych słów, o nas ludziach.

 

Wpadnijcie na wielką wyprzedaż Taniej Książki, gdzie znajdziecie bestsellerowe tytuły w bardzo niskich cenach. Pamiętajcie, odliczanie trwa do 20 lutego, a kto pierwszy ten, jak wiadomo lepszy. 🙂

Rabaty na książki