Raport z północy - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Raport z Północy taki tytuł nosi nowość od Andrzeja Pilipiuka, która szturmem wdarła się na polski rynek, błyskawicznie zdobywając status bestsellera. Miłośnicy twórczości autora z pewnością nie mają więc powodów do narzekań. Pisarz po raz kolejny udowadnia, że nie bez powodu jest jednym z najpopularniejszych twórców w naszym kraju. Co tym razem przygotował swoim wielbicielom? Koniecznie to sprawdźcie!

Raport z Północy – nowość od Andrzeja Pilipiuka

Najnowszą książkę pisarza bez wątpienia można zaliczyć do lektur podróżniczych. Jednak różni się ona od standardowych przewodników czy tytułów, tworzonych przez prawdziwie doświadczonych podróżników. Pilipiuk nie opisuje egzotycznych i trudno dostępnych miejsc. Tak naprawdę, każdy Czytelnik, gdyby tylko chciał, może wykupić bilet w tanich liniach lotniczych i dostać się do opisywanych miejsc.

Jak sam autor zaznacza, jego życie to ciągła walka o to, by nie dać wdeptać się w błoto. Założenie pisarza jest proste – żyć po swojemu, a nie tak, jak nam wymyślono. A jego podróże po Skandynawii to właśnie część planu, który skrupulatnie realizuje krok po kroku. Dlatego też w tej książce znajdziecie mnóstwo obsesji Pilipiuka. Jak sam twierdzi, to pozycja napisana przez wkurzonego niewolnika, który zdołał zerwać się z łańcucha.

Autor zaznacza również, że w końcu zaczął spełniać marzenia z dzieciństwa. To najważniejsze dotyczy pisania i bycia pisarzem. Ukazuje Czytelnikom, jak wielkim szczęściem jest życie w czasach otwartych granic. Dzisiaj, kiedy z samolotu korzysta się jak z PKS-u, świat stoi przed nami otworem. Nie ma miejsca, do którego nie możemy się udać. Najnowsza książka jest swego rodzaju dopełnieniem całej układanki, która ukazuje, kim naprawdę jest Andrzej Pilipiuk. Pisarz, tworzący na laptopie i żeglujący po fiordach. Pisarz, który korzysta z życia najlepiej, jak potrafi.

Nowość od Andrzeja Pilipiuka pt. Raport z Północy znajdziecie tutaj. Koniecznie sprawdźcie tę pozycję, jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!