28 dni Bikini Body - kup na TaniaKsiazka.pl

Hej! Dziś przed Wami recenzja książki 28 dni Bikini Body, której autorką jest Kayla Itsines. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek personalnych na świecie. Na Instagramie zgromadziła wokół siebie aż 8,5 miliona obserwujących, natomiast jej profil na Facebooku śledzi 16 milionów fanów. Takie liczby robią wrażenie i nie ma, co do tego wątpliwości. Nic więc dziwnego, że i książka, którą wydała, wywołuje podobny efekt. Ale chociaż sam poradnik jest niezwykle obszerny, recenzja książki 28 dni Bikini Body będzie krótka. Dlaczego? Ponieważ to jedna z tych książek, które warto przetestować na własnej skórze.

Recenzja książki 28 dni Bikini Body – jeśli się uczyć, to tylko od mistrzów

Książka 28 dni Bikini Body nie jest kolejnym fit poradnikiem, który obiecuje błyskawiczne efekty bez wysiłku i w krótkim czasie. Kayla Itsines nie bez przyczyny jest znana na całym świecie. Jej metody są cenione i przede wszystkim sprawdzone oraz bezpieczne. Jeśli miałbym doradzić komuś jakiś poradnik z kategorii „fit”, ten mogłabym polecić bez żadnych przeszkód.

Po pierwsze Kayla Itsines jest trenerką personalną, za którą stoi niemałe doświadczenie i ciężka praca. Czytelniczki 28 dni Bikini Body - kup na TaniaKsiazka.plmają więc gwarancję, że wiedza w jej poradniku jest rzetelna i sprawdzona. No i po drugie, autorka nie obiecuje cudów. Nie mówi, jak żyć. Nie rzuca zakazami i nakazami na prawo i lewo, od czego może odechcieć się w ogóle zaczynać przygodę ze zdrowym stylem życia. To bardzo wyważona i inteligentna książka.

Kayla Itsines daje odbiorcom odpowiednie narzędzia do tego, by zmienić swoje życie na zdrowsze. Jej książka to doskonały przewodnik po grupach pokarmowych oraz zindywidualizowane plany odżywania. Światowej sławy trenerka stawia przede wszystkim na edukację. I za to duży plus. Ponieważ sama uprawiam fitness, wiem, że mobilizacja do ćwiczeń wcale nie jest łatwa. Nic też nie dadzą nam ćwiczenia, jeśli nie zrobimy porządku w kuchni i na talerzu. Obranie takiej drogi wcale nie jest łatwe. Jednak z tą książką będzie Wam zdecydowanie łatwiej.

Recenzja książki 28 dni Bikini Body – podsumowanie

Tak jak pisałam, recenzja książki 28 dni Bikini Body jest krótka. Ten poradnik broni się sam. Zachwyca doskonałym i solidnym wydaniem, które świetnie prezentuje się na półce. Informacje zawarte w książce są podane w jasny i przejrzysty sposób. Przepiękne, kolorowe zdjęcia i proste przepisy zachęcają do tego, by podjąć walkę o zdrowszy styl życia. Ponadto Czytelnicy znajdą w środku plakat z planem treningowym na 28 dni. Większość z tych ćwiczeń znam i mogę śmiało powiedzieć, że działają i przynoszą efekty. Za oknem powoli pojawia się słońce, to doskonały moment, by zacząć dbać o swoje ciało i umysł. A książka 28 dni Bikini Body z pewnością Wam w tym pomoże.

Ocena Pauliny
 • 9/10
  Czy książka jest dla początkujących i zaawansowanych? - 9/10
 • 10/10
  Jak oceniam wydanie książki? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam różnorodność dań i przepisów? - 10/10
 • 10/10
  Jak oceniam przydatność porad? - 10/10
 • 9/10
  Czy ćwiczenia są dla każdego? - 9/10
9.6/10

Fragment recenzji

Tak jak pisałam, recenzja książki 28 dni Bikini Body jest krótka. Ten poradnik broni się sam. Zachwyca doskonałym i solidnym wydaniem, które świetnie prezentuje się na półce. Informacje zawarte w książce są podane w jasny i przejrzysty sposób. Przepiękne, kolorowe zdjęcia i proste przepisy zachęcają do tego, by podjąć walkę o zdrowszy styl życia. Ponadto czytelnicy znajdą w środku plakat z planem treningowym na 28 dni. Większość z tych ćwiczeń znam i mogę śmiało powiedzieć, że działają i przynoszą efekty.