Lisa Scottoline to jedna z tych autorek, po której książki sięgam w ciemno. Bardzo lubię jej styl i historie, jakie wychodzą spod jej pióra. Zawsze znajdzie się w nich to coś, co czyni książkę wyjątkową. A dziś zapraszam Was na kilka słów o książce Co się stało z Bennettami? 

Co się stało z Bennettami? 

Pewnego dnia kiedy Jason Benett wracał do domu ze swoją rodziną doszło do strasznej tragedii, Ktoś zajechał im drogę i próbuje odebrać auto. Kiedy Jason próbuje rozmawiać, negocjować z przestępcami, padają strzały. Jedna z kul trafia w jego ukochaną córeczkę! Kiedy do drzwi rodziny puka FBI żeby przeprowadzić śledztwo, nie mają oni jeszcze pojęcia, jak bardzo ich życie się zmieni!

Okazuje się, że padli oni ofiarą groźnych przestępców i są teraz w wielkim niebezpieczeństwie. Muszą się ukryć i pomagać policji na każdym kroku. Jednak z dnia na dzień pokiereszowana rodzina coraz bardziej się od siebie oddala, oskarża o wszystko wzajemnie. Przestają sobie ufać i wierzyć. Dochodzi do sytuacji kiedy Jason przestaje wierzyć policji i postanawia rozpocząć własne dochodzenie i odkryć prawdę na własną rękę. Ale czy to na pewno dobry pomysł?

Wybuchowa mieszanka

Ta książka to mieszanka powieści obyczajowej, thrillera, ale i kryminału! I właśnie takie miksy lubię! A Lisa Scottoline jest w nich mistrzynią. W powieści Co się stało z Bennettami?  nie dała czytelnikowi odetchnąć ani na chwilę! Tutaj ciągle coś się działo! Na jaw wychodziły nowe sprawy, tajemnice, zatajone szczegóły, które nie powinny nigdy ujrzeć światła dziennego. A jednak tak się stało. I nic nie wyglądało już na takie, jakim zdawało się być na początku. A zakończenie? W ogóle się takiego nie spodziewałam!

Chcecie wiedzieć co tu się wydarzyło?

Książkę Co się stało z Bennettami?  znajdziecie tutaj>>

Ocena Rudej
 • 7/10
  Jak mocno książka mnie wciągnęła? - 7/10
 • 10/10
  Jak oceniam styl pisania, język i warsztat autora? - 10/10
 • 6/10
  Czy warto przeczytać tę książkę ponownie? - 6/10
 • 7/10
  Czy bohaterowie wzbudzili sympatię? - 7/10
7.5/10

Fragment recenzji

Ta książka to mieszanka powieści obyczajowej, thrillera, ale i kryminału! I właśnie takie miksy lubię! A Lisa Scottoline jest w nich mistrzynią. W powieści Co się stało z Bennettami?  nie dała czytelnikowi odetchnąć ani na chwilę! Tutaj ciągle coś się działo!