Rozmaryn i róże Agnieszka Maciąg

Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie to najnowszy tytuł od Agnieszki Maciąg, autorki bestsellerowego Smaku życia. Książka na półki księgarń trafi już 4 lipca.

Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie to zapis niezwykłej wyprawy Agnieszki Maciąg po Włoszech, południu Francji i Prowansji. Nie spodziewajcie się jednak typowej książki podróżniczej! 

W tej opowieści to, co ziemskie i to, co Boskie przeplata się ze sobą w opowieść o podróży… do kobiecej duszy. Podróży do samej siebie.

Pełna smaków, zapachów i cudownych widoków wycieczka jest tu jedynie pretekstem do głębszych przemyśleń na temat… kobiecej duszy oraz tego, co tak naprawdę się w życiu liczy.

Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie – zainspiruj się!

W nowej książce Agnieszka Maciąg opisuje spełnienie jednego ze swoich wielkich marzeń. Podróż, przez lata odkładana na później, okazała się być wyprawą w głąb siebie i testem radzenia sobie z nowymi wyzwaniami. Bo życie pełne jest nieprzewidzianych zwrotów akcji, a każdy problem to świetna okazja do rozwoju.

Nie odkładaj życia na później. Nie czekaj na lepszy czas. Marzenia się nie spełniają – to ty je spełniasz!

Rozmaryn i róże to książka, która inspiruje zmiany, zachęca do bycia odważnym i życia w zgodzie z własnymi przekonaniami. Agnieszka Maciąg opowiada w niej o codziennych, małych cudach, wewnętrznym rozwoju, autentyczności oraz sięganiu po swoje cele.

Kim jest “nowa” Agnieszka Maciąg?

Agnieszka Maciąg przez lata pracowała jako modelka, dziennikarka i prezenterka. W 2006 roku całkowicie zmieniła styl życia i jak pisze na swoim blogu:

„przebudziłam się” do życia świadomego, dobrego, pełnego wdzięczności i celebracji prostych radości w zgodzie z naturą.

Obecnie jest blogerką i autorką tekstów o medytacji, jodze, zdrowej kuchni oraz rozwoju duchowym.

Agnieszka Maciąg ma na swoim koncie też kilka książek. Wśród nich znalazły się bestsellery: Smak zdrowia, Pełnia życiaSmak szczęścia oraz Smak miłości. Nagrała również dwie płyty z zestawami ćwiczeń Poranna joga oraz Joga wieczorna dla każdego.

Najnowszą książkę Agnieszki Maciąg, Rozmaryn i róże. Podróż do samej siebie, znajdziecie tutaj >>