Seria Niezwykła planeta - kup na TaniaKsiazka.pl

Seria Niezwykła planeta to świetna czytelnicza propozycja dla najmłodszych odbiorców. Zebrane w jednym miejscu edukacyjne książeczki pomogą Waszym maluchom zrozumieć lepiej otaczający je świat. Poza tym prezentowany dziś cykl cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a z księgarnianych regałów znika w mgnieniu oka. Ponadto wielkimi krokami zbliżają się do nas Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Taki pakiet to również super pomysł na prezent, który nie tylko będzie bawił, ale również uczył. Nie od dziś bowiem wiadomo, że książki poszerzają horyzonty i uczą dzieci kreatywności oraz pomagają rozwinąć wyobraźnię.

Seria Niezwykła planeta - kup na TaniaKsiazka.pl

Seria Niezwykła planeta – pakiet aż pięciu książek

W prezentowanej dziś propozycji znajdziecie aż pięć pozycji, które zachęcają dzieci do poznawania świata, który je otacza. Poza tym te pięknie ilustrowane tytuły podpowiadają, jak dbać o środowisko i naturalne dobra. W związku z tym pakiet zawiera takie tytuły jak:

Wiatr – Wiatr jest bardzo ważnym elementem naszej planety. Co w nim takiego niezwykłego? Dowiedzcie się, jak wiatr kształtuje nasz świat i jak ludzie nauczyli się wykorzystywać jego siłę.

Woda – Woda pokrywa większość naszej planety. To niezbędny element dla każdego życia na Ziemi. Dlaczego jest tak niezwykła? Dowiedzcie się, jak woda wpływa na nasz świat i do czego wykorzystujemy ją każdego dnia.

Drzewa – Drzewa są ważnym elementem naszej planety. Dlaczego są takie istotne? Odkryjcie, jak zbudowane są drzewa i jakie mamy dzięki nim korzyści.

Ptaki – Ptaki są wszędzie, ale co właściwie robią i dlaczego są tak istotne dla naszej planety? Dowiedzcie się, jak pomagają zapylać rośliny oraz roznosić nasiona.

Pszczoły – Pszczoły to jedne z najciężej pracujących owadów żyjących na naszej planecie. Przelatując z kwiatka na kwiatek, przenoszą pyłek, dzięki czemu rośliny, które potem spożywamy, mogą się rozmnażać. Bez pszczół świat byłby zupełnie inny.

Te książki łączą w sobie różne dziedziny, takie jak: kultura, historia, sztuka, rzemiosło oraz nauka. Tym samym pomagają dzieciom poznać świat natury przez zbieranie informacji, własną twórczość i odkrywanie tajemnic.

Seria Niezwykła planeta znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ten pakiet, który idealnie sprawdzi się w roli świątecznego prezentu!