Seria Picturebook - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Seria Picturebook - zobacz na TaniaKsiazka.plSeria Picturebook to propozycja, na którą uwagę powinien zwrócić każdy rodzic. Książki z tego niezwykle popularnego cyklu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodszych czytelników. Tym samym nie bez powodu w błyskawicznym tempie zyskały status bestsellerów. Poza tym grono wielbicieli historii z przepięknymi ilustracjami, które pobudzają wyobraźnię, stale się powiększa. I trudno się temu dziwić. Książki z serii Picturebook to spora dawka humoru, ale przede wszystkim pouczające opowieści z morałem, przekazujące ważne wartości. Jesteście ciekawi, jakie tytuły znajdziecie we wspomnianym cyklu? Koniecznie to sprawdźcie, czytając dalej!

Mysz, Która Chciała Być Lwem - kup na TaniaKsiazka.plSeria PicturebookMysz, która chciała być lwem

Siła wcale nie musi tkwić w rozmiarze. Poznajcie małą Mysz, która najbardziej na świecie chciałaby, żeby inni zwracali na nią uwagę. Bycie małym nie jest łatwe. Z tego powodu Mysz chciałaby zostać zauważona, lecz jej rozmiar okazuje się DUŻYM problemem. W związku z tym dochodzi do wniosku, że jedynym stworzeniem, które może jej pomóc, jest wielki i groźny lew. Kiedy zbiera się na odwagę, by poprosić go o lekcje ryczenia dzieje się coś, co całkowicie ją zaskakuje. Okazuje się, że siła wcale nie musi tkwić w rozmiarze.

Seria PicturebookKoala, który się trzymałKoala, Który Się Trzymał - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Poznajcie Koalę, który najbardziej na świecie lubi: spać, żuć, a ponad wszystko uwielbia się TRZYMAĆ. Dlatego też niechętnie schodzi ze swojego drzewa. Gdy jednak okoliczności niespodziewanie zmuszają go do opuszczenia ulubionego miejsca, okazuje się, że świat nie jest aż tak straszny, jak mu się do tej pory wydawało. Przecież można zrobić tyle fascynujących rzeczy, kiedy nic cię nie trzyma!

Seria PicturebookDorastanie

Dorastanie - kup na TaniaKsiazka.plDorastanie to coś, czego nie jesteśmy w stanie powstrzymać. Dzieciom niejednokrotnie trudno zrozumieć to, co dzieje się z ich ciałem. A także pojąć, dlaczego niektórzy są podobni do nich, a ci, którzy przeżyli już dużo więcej, znacznie się od nich różnią. Nie każdy młody człowiek jest też w stanie sobie ze wszystkim poradzić samodzielnie: wiele rzeczy go dziwi, zaskakuje, a część nawet przeraża. W związku z tym autorka przygotowała niezwykłą propozycję. Mały czytelnik dzięki niej zapozna się z kolejnymi etapami ludzkiego życia. Pojawiają się więc narodziny, dzieciństwo, dorosłość i starość, a także demonizowana przez wszystkich śmierć, z którą młody człowiek powinien się stopniowo oswajać. Autorka tekstu przedstawia ją metaforycznie. W ten sposób każde dziecko pojmie, że przez całe swoje życie będzie uczestnikiem wyjątkowej przygody.

Seria PicturebookWiewiórki, które nie chciały się dzielićWiewiórki Które Nie Chciały Się Dzielić - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ostatnią rzeczą, o której myśli beztroska wiewiórka o imieniu Cyryl, są zapasy na zimę. Jest przecież tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia! Jednak, kiedy głód zagląda mu w oczy i okazuje się, że przegapił porę zbiorów, Cyryl wie, że ma ostatnią szansę, by znaleźć coś do jedzenia. Nagle na drzewie zauważa ostatnią w tym sezonie szyszkę. Ale nie tylko on czai się na smakołyk. Czy Cyryl go zdobędzie, zanim dopadnie ją najbardziej skrzętna wiewiórka w lesie? Przezabawna historia o tym, że prawdziwe szczęście można odnaleźć, tylko dzieląc je z innymi.

Seria PicturebookUczucia

Uczucia - sprawdź na TaniaKsiazka.plWyjątkowa książka z pięknymi, całostronicowymi ilustracjami, dzięki której dziecko odkryje niezwykły świat uczuć! Przepiękny i poetycki tekst sprawi, że łatwiej mu będzie zrozumieć emocje, których doświadcza. Dzięki krótkim, rymowanym tekstom dziecko nie tylko pozna poszczególne emocje, które towarzyszą nam na co dzień. Zobaczy także, że w sercu jest miejsce na wiele różnych ich odcieni. W podróży po zakamarkach duszy i serca towarzyszy dziecku mały chłopiec, który pojawia się na każdej stronie książki.

Inne książki z serii Picturebook znajdziecie tutaj.