Harlan Coben

Serial na podstawie pomysłu Harlana Cobena to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości amerykańskiego pisarza. Również ci, którzy uwielbiają seriale kryminalne, mają sporo powodów do zadowolenia. Nikt dziś nie ma wątpliwości, że Coben jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych twórców tego gatunku. Teraz światło dzienne ujrzy projekt, oparty właśnie na pomyśle autora. Jakiś czas temu już o tym wspominaliśmy. Teraz mamy kilka nowych informacji, którymi z przyjemnością podzielimy się z Wami. Oczywiście tą najważniejszą jest fakt, że pierwszy odcinek serialu pt. Safe ujrzy światło dzienne już 10 maja bieżącego roku.

Serial na podstawie pomysłu Harlana Cobena

https://pl.wikipedia.org/wiki/Harlan_Coben#/media/File:HarlanCoben.jpg

Serial na podstawie pomysłu Harlana Cobena – zapowiedź i kilka informacji

Sezon pierwszy, liczący 8 odcinków, będzie dostępny na platformie Netflix w ponad 160 krajach całego świata. O dacie premiery poinformował fanów sam pisarz, na swoim facebookowym profilu. Odbiorcy w roli głównej zobaczą Michaela C. Halla, którego większość serialowych maniaków kojarzy z pewnością, z serialu Dexter.

To właśnie on wcieli się w postać chirurga, Toma, który po śmierci żony, wychowuje dwie nastoletnie córki. Rodzina powoli wraca do normalności i uczy się żyć po tragedii. Wszystko jednak zmienia się, kiedy jedna z córek wymyka się na imprezę. W tle pojawia się zaginięcie i morderstwo, odsłaniające dawne tajemnice i sekrety.

Warto tutaj wspomnieć, że scenariusz do serialu napisał Danny Brocklehurst, odpowiedzialny również za sukces produkcji pt. Shameless. Natomiast producentem wykonawczym jest sam Harlan Coben. Za całą produkcję odpowiadają wspólnie Netflix i Canal +. Na małych ekranach, oprócz Michaela C. Halla pojawi się także: Amanda Abbington, Hannah Arterton, Louisa Greatorex, Audrey Fleurot czy Raja Paula.

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać do 10 maja. Koniecznie dajcie znać, czy będziecie oglądać serial na podstawie pomysłu Harlana Cobena. Tych, którzy jeszcze do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książkami pisarza, zachęcamy do nadrobienia zaległości.

Wszystkie książki autora znajdziecie tutaj. Natomiast poniżej prezentujemy Wam zapowiedź pierwszego sezonu: