Zwiastun serialu Zero zero zero - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Serial na podstawie reportażu Zero zero zero to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości włoskiego pisarza, Roberta Saviano. Pisarz podbił serca Czytelników na całym świecie książką pt. Gomorra. W błyskawicznym tempie stała się międzynarodowym hitem, szturmem wdzierając się na szczyt największych, bestsellerowych list. Powieść Zero zero zero odniosła niemniejszy sukces. Teraz okazuje się również, że zainteresowała świat filmu. Tym samym odbiorcy będą mieli okazję zapoznać się z serialem, który powstanie właśnie na podstawie tej książki. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać więcej szczegółów!

Serial na podstawie reportażu Zero zero zero – znamy już obsadę!

Produkcją serialu ma zająć się Amazon, który nabył prawa do popularnej książki. Jest już również znana część obsady, którą widzowie będą mieli okazję zobaczyć na małych ekranach. Będą to: Andrea Louise Riseborough, znana z takich produkcji jak Wojna płci czy Śmierć Stalina, Dane William DeHaan, występujący w Tulipanowej gorączce czy Valerian i miasto Tysiąca Planet oraz Gabriel Byrne, znany z filmów Carrie Pilby czy Hereditary. Obok nich pojawi się także Harold Torres.

Całość zalicza się raczej do miniserialu, bo liczyć będzie zaledwie 8 odcinków. Warto również wspomnieć, że prace nad projektem już trwają. Jeśli tylko pojawią się kolejne szczegóły, z chęcią Wam je przybliżymy. Tymczasem warto wspomnieć, o czym opowiada sama książka.

Trudno zaszufladkować tę powieść w jednym gatunku. Historia w niej przedstawiona odsłania tajemnice handlu kokainą, ukazując imponujący wymiar społeczno-ekonomiczny rozprowadzania narkotyku. Narkotyku, który opanował już cały świat. Autor próbuje dociec, jak powstał rynek kokainy, począwszy od meksykańskich karteli narkotykowych, a kończąc na pralniach brudnych pieniędzy, które znajdują się na Wall Street i w londyńskim City. W tej opowieści jest miejsce dla całego przekroju bohaterów. To konsumenci, ofiary i handlarze tego mrocznego biznesu.

Zanim serial na podstawie reportażu Zero zero zero ujrzy światło dzienne, zachęcamy do zapoznania się ze źródłem inspiracji.

Książkę Roberta Saviano znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!