Sezon drugi Wiedźmina

Sezon drugi Wiedźmina to bez wątpienia jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji przez wszystkich fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Ponadto produkcja skradła serca także tych odbiorców, którzy do tej pory nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z literacką wersją. Chociaż zawsze powtarzam, że najpierw warto sięgnąć po książkę, później zaś dopiero zerknąć na jej ekranizację. Tak czy inaczej, każdy z nas ma własną kolejność, którą preferuje, a najważniejszy w tym wszystkim jest fakt dobrej zabawy. A to z pewnością udało się twórcom nowego serialu Wiedźmin, dostępnego na platformie Netflix. W związku z tym nie dziwi fakt, że fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych wzmianek o drugim sezonie. Teraz właśnie producenci udostępnili pierwsze zdjęcia z planu!

Sezon drugi Wiedźmina

fot. Netflix Polska, źródło: instagram.com

Sezon drugi Wiedźmina – pierwsze zdjęcia z planu

Ekipa Wiedźmina nie ma lekko. Z powodu epidemii koronawirusa na świecie prace na planie przez długi czas były wstrzymane. Później pojawiły się problemy z aktorem, mającym wcielić się w drugiego pogromcę potworów. Zdaje się jednak, że oto nadszedł kres złej passy i właśnie rusza wielka machina promująca drugi sezon. Na instagramowym profilu Netflix Polska pojawiły się pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu. Odbiorcy mogą zobaczyć na nich Geralta w nowej zbroi, Yennefer, a także trenującą Ciri.

Fani produkcji muszą liczyć się jednak z pewnymi opóźnieniami, ponieważ ekipa powróciła na plan dopiero 17 sierpnia. W związku z tym prace nad drugim sezonem znacznie się przedłużą, a koniec zdjęć planowany jest na początek przyszłego roku. Co ciekawe, choć nie ma jeszcze oficjalnych informacji, dotyczących premiery drugiego sezonu, w kuluarach mówi się, że będzie to dopiero grudzień 2021 roku.

Na tę chwilę wiemy, że najnowsza produkcja będzie oparta na dwóch powieściach Krew Elfów oraz Czas pogardy. Widzowie mogą też spodziewać się większego uporządkowania chronologicznego. Ponadto do znanych z pierwszej części aktorów mają dołączyć: Yasen Atour jako Coen, Agnes Bjorn jako Vereena, Paul Bullion jako Lambert, Aisha Fabienne Ross jako Lydia, Mecii Simson jako Francesca Findabair oraz Tim Samuels jako elf Elad. Wśród aktorów nie zabraknie też polskiego akcentu, ponieważ pojawi się Ania Marson.

View this post on Instagram

Nowa zbroja, ten sam wiedźmin.

A post shared by Netflix Polska (@netflixpl) on

Zainteresowanych książkami Andrzeja Sapkowskiego, które są podstawą serialu, zapraszam tutaj. Dajcie znać, co sądzicie o pierwszych zdjęciach z planu!