Sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021

Czujecie ten zapach farby drukarskiej i rozrywaną pod palcami folię? Nadchodzą sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021! Sprawdź najnowsze tytuły, jakie czekają na nas w nadchodzącym miesiącu.

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021

Komiksu Najemnik. Czarna kula szukaj na TaniaKsiazka.pl

Najemnik. Tom 6. Czarna kula

Zestawienie sierpniowych zapowiedzi komiksowych zaczniemy od najnowszego tomu Najemnika, w którym Claust wejdzie w posiadanie wiązki światła mogącej przeciąć niemal wszystko – człowieka, zwierzęta, metal, a nawet ufortyfikowane zamki.

Bohater szykuje się do zemsty, jednak nie wie, że moc, którą dysponuje, jest na skraju autodestrukcji… Jak potoczą się jego dalsze losy? Sprawdź to w najnowszym tomie komiksowym od wydawnictwa Kurc!

PREMIERA: 2 sierpnia 2021

Deadpool i Cable. Tom 1 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Deadpool i Cable. Tom 1

Nathan Summers to podróżujący w czasie żołnierz i potężny telepata, znany również jako Cable. Wade Wilson to tak zwany cyngiel do wynajęcia. Jest wygadanym degeneratem i nagminnym burzycielem czwartej ściany. Możecie znać go pod pseudonimem Deadpool.

Na kartach komiksu ci dwaj uzbrojeni po zęby outsiderzy połączą swoje siły i w niewyjaśniony sposób zostaną najlepszymi przyjaciółmi!

Najpierw jednak Cable będzie musiał zbudować na niebie utopijne miasto, co nie spodoba się ani rządom światowych mocarstw, ani drużynie legendarnych X-Menów. A gdy bohater zaginie, Deadpool nie spocznie, póki nie przeszuka wszystkich alternatywnych światów.

Problem w tym, że ktoś namieszał mu w głowie i on sam już nie wie, czy bardziej chce ocalić przyjaciela, czy go zabić…

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Corto Maltese. Tarowean. Tom 15 szukaj na TaniaKsiazka.pl

Corto Maltese. Tarowean. Tom 15

Kolejna propozycja to piętnasty już tom niewiarygodnych przygód młodego żeglarza, który zawsze i wszędzie walczy o sprawiedliwość. Jest rok 1912 – piraci Corto Maltese i Rasputin na rozkaz Szalonego Mnicha przybywają na Tasmanię, aby odnaleźć pewnego człowieka.

W drodze powrotnej bohaterowie lądują na Borneo, gdzie maltański kapitan poznaje łowców głów Dajaków, a Rosjanin trafia do sekty miłośników kokosów. Na szlaku obu przyjaciół nie zabraknie przygód ani niezwykłych zdarzeń, a krwawy finał rozegra się na małej wyspie, gdzie toczy się rywalizacja o królewską władzę. Gotowi na świat baśni i legend?

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiks DMZ – Strefa zdemilitaryzowana. Tom 5 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

DMZ – Strefa zdemilitaryzowana. Tom 5

W sierpniu czeka nas piąty i ostatni już tom przygód młodego korespondenta wojennego w rewelacyjnej serii DMZ – Strefa Zdemilitaryzowana.

W szóstym roku wojny Matty Roth dostaje niesłychaną szansę, aby relacjonować sytuację w DMZ. Na szczęście tym razem nie musi wysługiwać się wielkiej stacji telewizyjnej. Ma on bowiem pełnić funkcję bezstronnego obserwatora, przedstawiciela światowej opinii publicznej, który dopilnuje, aby obie strony konfliktu grały uczciwie.

Co ważne, Matty ma teraz całkowitą swobodę i dostęp do wszystkich danych i chce jak najlepiej przysłużyć się miastu, które kiedyś tak haniebnie zawiódł…

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiksu Conan Barbarzyńca. Exodus i inne opowieści szukaj na TaniaKsiazka.pl

Conan Barbarzyńca. Exodus i inne opowieści

Po latach nieobecności Conan powraca do Cymerii. Niestety nie jest to wymarzony powrót. Wojownik będzie musiał przeżyć bez pożywienia, broni i dachu nad głową. Dodatkowo wydaje się, że natura w ojczystej krainie wcale nie jest zadowolona z powrotu naszego bohatera.

Conan będzie miał także okazję do uratowania żebrzącej dziewczynki, za którą podąża grupa ludzi zamierzających za wszelką cenę ją zabić. Czy jednak mają ku temu powód? Czyżby zło miało przybrać tym razem aż tak niepozorny kształt?

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Komiks Horizon Zero Dawn. Raróg. Tom 1 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Horizon Zero Dawn. Raróg. Tom 1

Kojarzycie tytuł Horizon Zero Down? Jeśli tak, to słusznie zakładacie, że Raróg to tom najnowszej serii komiksowej powstałej na kanwie popularnej gry komputerowej. 🙂 Na kartach ilustrowanej powieści wkroczymy w świat po globalnym kataklizmie, który opanowały roboty podobne do zwierząt. Ludzie, żyjący w niewielkich gromadach, muszą walczyć o przetrwanie.

Aloy znika, a na barki łowczyni Talanah spada kolejna misja. Na swojej drodze Talanah spotyka nowych sojuszników i nowych wrogów, a niebawem odkryje też, że jej krainę nawiedziła nieznana dotychczas rasa zabójczych maszyn… Jak poradzi sobie z tym wyzwaniem? Sprawdźcie sami!

PREMIERA: 11 sierpnia 2021

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021: Suicide Squad. Zła Krew znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Suicide Squad. Zła krew

Kiedy Oddział Samobójców dostaje zadanie zneutralizowania Rewolucjonistów, grupy międzynarodowych superterrorystów, nikt nie spodziewa się, że pojmani złoczyńcy dołączą do drużyny!

Czy Harley Quinn i Deadshot, weterani Oddziału Samobójców, mogą komukolwiek zaufać, skoro nowi członkowie Oddziału Specjalnego X będą zmuszeni do współpracy z ludźmi, którzy chcieli ich zabić?

Nawet jeśli uda im się przetrwać kolejną misję, to czy będą w stanie znieść swoje towarzystwo i nie pozabijać się nawzajem? Lepiej nie przywiązujcie się do nikogo!

PREMIERA: 25 sierpnia 2021

Komiks Doktor Strange. Tom 1 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Doktor Strange. Tom 1

W najnowszym tomie przygód serii Marvel Fresh Doktor Stephen Strange traci moc. Według Tony’ego Starka najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji będzie… podróż w kosmos! Tam na ziemskiego Mistrza Magii czekają już dziwni wrogowie i jeszcze dziwniejsi przyjaciele.

Jednak każde czary mają swoją cenę, a Strange już zbyt długo zalega z płatnościami. Czy rachunek w końcu okaże się za wysoki? I co zadziwiającego Doktor zastanie w domu po powrocie na Ziemię? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w najnowszym komiksie o przygodach Stephena Strange’a od wydawnictwa Egmont!

PREMIERA: 25 sierpnia 2021

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021: Komiksu X-Terminacja szukaj na TaniaKsiazka.pl

X-terminacja

Co wydarzy się, kiedy pierwsza grupa X-Menów, stworzona przed laty przez Profesora X, zostanie przeniesiona do współczesności? Przywita ich świat, którego niemal nie będą w stanie rozpoznać, jednak postanowią, że dołożą wszelkich starań, by zmienić go na lepsze.

Na członkach grupy spoczywa teraz odpowiedzialność za przyszłość wszystkich mutantów. Na ich nieszczęście na młodych przedstawicieli ich gatunku poluje Ahab. Dodatkowo na cel wziął ich także ktoś znajomy, kogo zupełnie się nie spodziewali. Czy uda mu się zrealizować tajemniczy plan?

PREMIERA: 25 sierpnia 2021

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021: Ultimate X-Men szukaj na TaniaKsiazka.pl

Ultimate X-Men. Tom 3

X-Meni dopuścili się najgorszego występku przeciw ludzkości, a rząd wysłał ich tropem nieliczną, ale potężną grupę superbohaterów na pomoc! Wśród nich spotkamy Kapitana Amerykę, Iron Mana, Thora i pozostałych Ultimates.

Profesor X jednak nie próżnował i postanowił dobrze przygotować swoich uczniów na to starcie. Jednak czy ciężko doświadczona walką grupa przetrwa, gdy znów pojawi się jej najpotężniejszy wróg?

PREMIERA: 25 sierpnia 2021

Komiks Yans. Wydanie zbiorcze. Tom 2 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Yans. Tom 2

Yans to belgijska seria komiksowa z gatunku science fiction opowiadająca o losach tytułowego agenta specjalnego, uwikłanego w walkę o władzę w totalitarnym mieście, jedynym, jakie pozostało na Ziemi po wojnie nuklearnej.

Tom 2 wydany przez Egmont, to zbiór czterech epizodów: Prawa Ardelii, Planety czarów, Dzieci nieskończoności i Oblicza potwora.

Nie zabrakło w nim również interesujących materiałów dodatkowych, m.in. bogatego w treści artykułu Paula Gaumera przybliżającego historię literatury science fiction i związanej z nią prasy w krajach frankofońskich, czy też opis okoliczności przekazania przez Grzegorza Rosińskiego pracy nad Yansem Zbigniewowi Kasprzakowi.

Totalny must have dla fanów klasyki komiksowej. 🙂

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021 – obok której z nich nie możesz przejść obojętnie?
Podziel się swoim typem w komentarzu! 🙂

Sierpniowe zapowiedzi komiksowe 2021 znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

 

Poprzednie zestawienia: