Spin-off filmu Twój Simon

Spin-off filmu Twój Simon to nie lada gratka dla wszystkich miłośników produkcji. Jak z pewnością orientuje się większość z was, projekt ten to nic innego jak ekranizacja książki pt. Simon oraz inni homo sapiens autorstwa Becky Albertalli. Teraz okazuje się, że producenci mają w zanadrzu jeszcze jedną historię, powiązaną z tym bestsellerem. Będzie to serial, a w sieci pojawił się już nawet pierwszy oficjalny zwiastun. Jesteście ciekawi? Koniecznie zatem czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Spin-off filmu Twój Simon

 Spin-off filmu Twój Simon – zapowiedź oraz kilka słów o produkcji

Projekt, o którym mowa, nosi tytuł Love, Victor i jak już wspomnieliśmy, będzie to spin-off znanej na całym świecie ekranizacji Love, Simon. Głównym bohaterem będzie tym razem tytułowy Victor. Młody chłopak przeprowadza się właśnie do nowego miasta i rozpoczyna naukę w Creekwood High School. To właśnie tam nawiązuje kolejne znajomości i poznaje intrygujące osoby. Ponadto Viktor próbuje znaleźć też dorywczą pracę. Pewnego dnia, w jednej z kafejek, gdzie ma zostać zatrudniony, poznaje bliżej swojego rówieśnika, Benjamina. Dość szybko bohater zdaje sobie sprawę, ku swojemu zaskoczeniu, że jest zauroczony kolegą. Do czego doprowadzi go to nastoletnie uczucie? Kiedy Victor nie będzie radził sobie z własnymi problemami, z pomocą przyjdzie mu internetowy kolega – Simon Spier.

W rolę głównego bohatera wcieli się Michael Cimino, a Benjamina zagra George Sear. Poza tym obok nich wystąpią także Rachel Naomi Hilson oraz Babe Wood. Pojawią się także:Anthony Turpel, Mason Gooding, Isabella Ferreira, Mateo Fernandez, James Martinez oraz Ana Ortiz. Kilka razy widzowie będą mogli wyłapać także Nicka Robinsona.

Produkcja dostępna jest na platformie streamingowej Hulu, a pierwszy jej sezon liczy 10 odcinków. Na razie niestety nie wiadomo, czy produkcja pojawi się na polskich platformach. Jeśli tylko się to zmieni, od razu damy wam o tym znać.

A wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z książką pt. Love, Simon odsyłamy tutaj.