Surogatka to powieść, której autorką jest Louise Jensen. Książka na polskim rynku pojawi się 1 marca 2018 roku i jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy interesują się thrillerami. W tym przypadku autorka zapewnia Czytelnikom mnóstwo niepewności i grozy, która czai się w każdym rozdziale. Gwarantujemy, że ta historia utrzyma Was w niepewności aż do ostatniej strony i zaskoczy swoim zakończeniem. Poszukujecie wciągającej opowieści na mroźne wieczory? Ta książka zaspokoi nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przekonajcie się sami!

Surogatka – thriller pełen napięcia i niepewności

Głównymi bohaterami powieści są Kat i jej mąż Nick. Małżeństwo już od dłuższego czasu stara się o dziecko i wypróbowali niemal wszystkie sposoby. Po kolejnej porażce są bliscy rezygnacji z tego przepięknego doświadczenia, jakim jest rodzicielstwo. Wszystko odmienia przypadkowe spotkanie z Lisą, przyjaciółką Kat z dzieciństwa. Pojawia się ostatnia szansa na spełnienie największego marzenia w życiu pary.

Nick nie ma jednak pojęcia, że przeszłość jego żony i Lisy jest pełna mrocznych sekretów. W końcu sama Kat zaczyna podejrzewać, że Lisa zgodziła się zostać surogatką, nie mówiąc jej wszystkiego. Dla głównej bohaterki to miała być zupełnie prosta historia ze szczęśliwym zakończeniem. Co właściwie mogło pójść nie tak? Kiedy mijają kolejne tygodnie, na perfekcyjnym życiu Kat zaczynają pojawiać się kolejne rysy i pęknięcia.

Bardzo szybko okazuje się, że kobieta nie może dalej uciekać przed własną przeszłością. Musi stawić jej czoła, jeśli chce ocalić siebie i własną rodzinę. Czy jednak można budować szczęście, chcąc czegoś tak bardzo, że jest się gotowym za to zabić?

Przypominamy, że książka pt. Surogatka pojawi się w sprzedaży 1 marca 2018 roku. Powieść znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom mrocznych thrillerów, które do ostatniej chwili trzymają w napięciu. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy znajdą tu coś dla siebie. Warto wspomnieć tutaj również, że nie jest to pierwsza powieść autorki, która ma szansę stać się światowym bestsellerem. Louise Jensen debiutowała książką pt. Siostra i skradła nią serca Czytelników na całym świecie. Teraz udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy.