Pomysł na prezent

Świąteczne prezenty – fantastyczna oferta na TaniaKsiazka.pl!

mikolajpoleca-lewyŚwiąteczne prezenty to temat, który obecnie zaprząta głowę większości osób. Ostatnie badania przeprowadzone przez firmę doradczą Deloitte okazują się być nieco zatrważające dla poziomu czytelnictwa w Polsce. Chociaż rozeznanie, które przeprowadzili, dotyczyło kupna prezentów na tegoroczne Boże Narodzenie, to można wyczytać z nich bardzo wiele. Jak zdołali ustalić eksperci, w tym roku na świąteczne zakupy Polacy wydadzą aż 5% więcej niż w roku ubiegłym. Na co mają zamiar przeznaczyć dodatkowe fundusze? No właśnie…

Świąteczne prezenty – badania wykazują, że…

Większość konsumentów, jako prezent drugiej osobie podaruje kosmetyki lub perfumy. To również najbardziej spodziewane i oczekiwane upominki w tym roku. Tym samym obie te kategorie prezentów zepchnęły książkę na dalszy plan. Wyniki badań są o tyle smutniejsze, że to właśnie lektury przez wiele lat królowały na szczycie tej listy. Co gorsze, okazuje się, że nawet słodycze zaczynają cieszyć się większym zainteresowaniem wśród nastolatków i stają się atrakcyjniejszą opcją na prezent.

Oczywiście, jako zapaleni czytelnicy poczuliśmy się zobowiązani do najmniejszego choćby wpływu na tę sytuację. Każdy miłośnik książek wie, że nie ma lepszego pomysłu na prezent, niż dobra, porywająca lektura, prawda? A ponieważ naprawdę jest w czym wybierać, na polskim rynku wydawniczym dla każdego znajdzie się coś interesującego.

Z pomocą przychodzi księgarnia TaniaKsiazka.pl, która przygotowała niezwykle atrakcyjną ofertę. Podzieliła książki na kategorie, dzięki którym z łatwością traficie na listę lektur specjalnie dobranych do danego kryterium: książki dla dzieci, mężczyzn, kobiet, pikantne romanse, najlepsze kulinarne poradniki, fantasy, dla fanów piłki nożnej lub miłośników Internetu. Co więcej, znajdziecie tam prezenty świąteczne nie tylko w postaci rozwijających książek. Jeśli należycie do osób, które zawsze pod ręką mają ciekawą historię i tym razem chcielibyście postawić na coś innego, nic prostszego! Znajdziecie tutaj także inspirujące gry towarzyskie i upominki rzeczowe, które z pewnością wywołają uśmiech i radość u osoby obdarowanej.

Nie zwlekajcie i koniecznie zapoznajcie się z lista przygotowanych produktów.

Całą ofertę znajdziecie tutaj.