Eventy

Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!

Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!

Pod takim hasłem księgarnia, TaniaKsiazka.pl, świętuje swoje 13. urodziny!

Tak – TaniaKsiazka.pl jest już nastolatką!

Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy >>

Jak pewnie wiecie, ekipa księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl to zwariowani ludzie. Zapytani o świętowanie urodzin mówią:

Nie boimy się czarnych kotów, kochamy nawet te, które przebiegają nam drogę. Nie mamy koszmarów z powodu zbitych luster i rzekomych siedmiu lat nieszczęść. Nie potrzebujemy ani czterolistnych koniczynek, ani zajęczych łapek, bo sami odwracamy pecha.

Ponadto nie jesteśmy samolubni i zapraszamy Was do wspólnego świętowania. 🍾

Nawet nie musicie nam przynosić prezentów, bo z okazji naszych 13. urodzin to my rozdajemy upominki. Przygotowaliśmy dla Was książkowe promocje. Pierwsza z nich, w której możecie złapać książki po 13 złotych, kończy się we wtorek (14 maja), ale następne już czekają w kolejce.

Wygraj 1000 złotych na książkowe zakupy!

TaniaKsiazka.pl zorganizowała konkurs jakiego jeszcze nie było! Każdy kto weźmie w nim udział ma szansę wygrać bon na zakupy w księgarni. I to nie byle jaki bon! Zwycięzca zgarnie bon o wartości 1000 złotych na szaleństwo w TaniaKsiazka.pl.

Konkurs nosi tytuł Pokaż nam swoją 13-stkę. Poza bonem na 1000 zł do zgarnięcia jest jeszcze 13 pakietów, a każdy z nich składa się – a jakże – z 13 książek!

Zasady konkursu są proste.

  1. Podczas składnia zamówienia na TaniaKsiazka.pl wpisz w komentarzu 13TK.
  2. Zrób zdjęcie, na którym pokazujesz swoją 13-tkę. Zamieść je na swoim Facebooku lub Instagramie i opatrz je #13TK.
  3. To zdjęcie wrzuć też w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.

Zgłoszenia można przysyłać do końca maja, a 7 czerwca na fanpage’u TaniaKsiazka.pl ogłoszeni zostaną laureaci. Więcej na temat konkursu dowiecie się tutaj >>

 

Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!

Ekipa TaniaKsiazka.pl jest bardzo wdzięczna swoim wiernym klientom i fanom, że prze tyle lat są z nimi! Księgarnia oprócz 13. urodzin świętuje też to, że na ich profilach zrzeszają się coraz większe grupy fanów: na ich profilu na FB jest już ponad 130 tys. fanów, a na Instagramie ponad 30 tys. fanów!

Jak widać jest co świętować i to po trzykroć!

Obejrzyjcie też film jaki TaniaKsiazka.pl nagrała z okazji urodzin:

Sto lat TaniaKsiazka.pl!!!