Sześć lat później - kup na TaniaKsiazka.pl

Sześć lat później to książka Harlana Cobena, jednego z najpoczytniejszych pisarzy kryminalnych. Jego powieści cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników na całym świecie. W związku z tym nie dziwi fakt, że ich ekranizacje ciągle interesują branżę filmową. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że właśnie wspomniany tytuł doczeka się przeniesienia na ekrany. Dziś powracamy z nowymi informacjami na temat produkcji.

Sześć lat później - kup na TaniaKsiazka.pl

Sześć lat później – znamy reżysera

Na początku warto tutaj przypomnieć, że film powstanie w ramach umowy, jaką autor zawarł z platformą Netflix. A ta mówi o tym, że aż czternaście książek Cobena zostanie przeniesione na ekrany. W związku z tym fani twórczości pisarza i miłośnicy filmów kryminalnych oraz thrillerów mają sporo powodów do zadowolenia. Wiemy również, że jednym z producentów i gwiazdą produkcji został Channing Tatum. Teraz do sieci trafiła informacja o tym, kto zajmie się reżyserią. Otóż za kamerą stanie David Ayer. Na swoim koncie ma on sukcesy związane m.in. z takimi produkcjami jak: Bogowie ulicy, Bright czy Legion samobójców. Niestety na tę chwilę to wszystko, co wiemy. Oczywiście będziemy was informować o kolejnych szczegółach na bieżąco!

Tymczasem warto przypomnieć, o czym opowiada sama historia. Główny bohater pogodził się ze stratą miłości swojego życia. Poszedł nawet na jej ślub. W związku z tym przyglądał się przysiędze małżeńskiej, by finalnie obiecać Natalie, że nie będzie zakłócał jej nowego, szczęśliwego życia.

W sześć lat od poniesionej straty Jake znajduje w gazecie nekrolog męża Natalie. Tym samym postanawia udać się na pogrzeb. Jego zdziwienie jest ogromne, kiedy okazuje się, że w ceremonii pogrzebowej mężczyzny uczestniczą zupełnie inni członkowie rodziny. W tym żona niebędąca Natalie. Zaprzeczają oni o jakimkolwiek wcześniejszym małżeństwie zmarłego, tym bardziej nie wiedząc nic o niedawnej miłości Jake’a. Zagubiony bohater rozpoczyna śledztwo, balansując na granicy obsesji i wręcz szaleństwa.

Książkę pt. Sześć lat później, która zostanie zekranizowana, znajdziecie tutaj. Koniecznie dajcie nam znać, czy sięgniecie po tę historię! A może już gości w waszej domowej biblioteczce?