Tajemna historia czarownic - kup na TaniaKsiazka.pl

Tajemna historia czarownic to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom rodzinnych sag, z wielką historią w tle. Również miłośniczki literatury dla kobiet znajdą tutaj coś dla siebie. Louisa Morgan stworzyła niezwykle epicką opowieść, która porywa i wciąga. Gwarantujemy, że nawet po skończonej lekturze, losy bohaterów jeszcze przez długi czas będą zaprzątać Wasze głowy. Pisarka z wyczuciem stworzyła portret matek i córek, których losy poruszą niejedną Czytelniczkę. To saga historyczna, która opowiada aż o pięciu pokoleniach kobiet, obdarzonych niezwykłymi mocami. Koniecznie sprawdźcie to same!

Tajemna historia czarownic - kup na TaniaKsiazka.pl

Tajemna historia czarownic – historyczne fakty i tragiczne wątki

Bretania, 1821 rok. Grand-mere Ursule oddaje własne życie, by uratować rodzinę. Wydaje się, że to właśnie z nią umiera wielka magia.

Jednak kobiety z rodu Orchire zawzięcie walczą o zachowanie tradycji. Nieustannie powtarzają na wpół zapomniane zaklęcia i rytuały, mając nadzieje na to, że w końcu się odrodzą. I w końcu pojawia się znak, który wlewa nadzieję i otuchę w serca rodziny. Kiedy najmłodsza córka osiąga odpowiedni wiek, magia powraca. Wraz z tym niezwykłym zjawiskiem kolejne pokolenia dokładają wszelkich starań, by posiąść moce. Jednak wszyscy starają się również za wszelką cenę utrzymywać niezwykłe zdolności w tajemnicy.

Wkrótce jednak na horyzoncie pojawia się widmo II Wojny Światowej. Kobiety wiedzą już, że magia staje się teraz potrzebna bardziej, niż kiedykolwiek przedtem. I nie chodzi już tylko o proste eliksiry czy wizje, a o zmianę historii świata.

Książka pt. Tajemna historia czarownic skradła już serca milionów Czytelniczek na całym świecie. Teraz kobiety również w Polsce mają okazję zapoznać się z tą niezwykłą historią, która skradnie ich serca. Autorka stworzyła niezwykłą opowieść, w której rzetelne informacje mieszają się z literacką fikcją. Ta poruszająca, wielopokoleniowa saga przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom tego typu literatury. Pisarka udowadnia, że największą magią ze wszystkich jest miłość matek i córek.

Powieść pt. Tajemna historia czarownic znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę książkę wszystkim miłośniczkom literatury kobiecej!