TaniaKsiazka.pl ma nowy salon sprzedaży!

TaniaKsiazka.pl ma nowy salon sprzedaży – właśnie taka informacja dziś do nas dotarła! Co to oznacza? Przede wszystkim mnóstwo radości dla każdego książkoholika, który pochodzi z Białegostoku lub okolic. Bo to właśnie tam możecie odwiedzić zupełnie nową, odjechaną księgarnię. Jak więc widać, TaniaKsiazka.pl wciąż się rozwija i zmienia na lepsze dla swoich klientów. I trudno się temu dziwić, w końcu to głos czytelników jest jedną z ważniejszych opinii. Poza tym rozwój i nowe oblicze salonu sprzedaży TK świadczy o czymś jeszcze bardzo istotnym. Wciąż rośnie zapotrzebowanie na książki i księgarnie! A to informacje, które cieszą nas najbardziej. Bo czy można wyobrazić sobie coś lepszego, od ogromnej przestrzeni, po brzegi wypełnionej książkami? Nam trudno znaleźć lepsze miejsce. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po nowym salonie sprzedaży TaniaKsiazka.pl? Sprawdźcie to!

TaniaKsiazka.pl ma nowy salon sprzedaży!

TaniaKsiazka.pl ma nowy salon sprzedaży – ważne informacje

Przede wszystkim należy tu zaznaczyć, że adres księgarni pozostaje bez zmian. Od teraz jednak wejście do salonu znajduje się z innej strony. Dla ułatwienia orientacji, obok podrzucamy pomocną mapkę z instrukcją, jak dojechać. Poza tym na miejscu powita was ta sama, uśmiechnięta i zawsze pomocna ekipa. Drużyna, która doradzi i z chęcią wysłucha czytelniczych rozterek. A w razie wątpliwości, nakieruje na właściwe literackie tory. Bez zmian pozostają również odbiory osobiste zamówień, po które również zgłaszacie się w to samo miejsce. Co zatem się zmieniło? Ilość miejsca, asortyment i cały wystrój salonu! Zmiany dotyczą oczywiście ilości dostępnych na miejscu książek i książkowych gadżetów oraz innych produktów, których można spodziewać się w księgarni. W związku z tym, jeśli jesteście ciekawi, jak teraz wygląda salon sprzedaży TaniaKsiazka.pl, koniecznie tam zajrzyjcie osobiście!

TaniaKsiazka.pl ma nowy salon sprzedażyNasze czytelnicze serca radują się niezmiernie, iż TaniaKsiazka.pl ma nowy salon sprzedaży, ze znacznie szerszym asortymentem. Jesteśmy pewni, że ich książkowe propozycje i nie tylko, zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wszak czy może być coś lepszego niż pomieszczenie po brzegi wypełnione literaturą? No właśnie…

Wszelkie dodatkowe informacje na temat nowego salony sprzedaży TaniaKsiazka.pl znajdziecie tutaj.

TaniaKsiazka.pl ma nowy salon sprzedaży!