Toy Story 4 w kinach - sprawdź

Toy Story 4 to animowany film, który właśnie już od dziś jest dostępny w polskich kinach. Produkcja przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom kultowej już serii o przygodach zabawek. Poza tym powody do zadowolenia mają również miłośnicy kina familijnego oraz komedii. Któż z was, chociaż raz, nie słyszał o produkcji Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures pt.Toy Story? To jedna z tych historii, która od lat bawi i wzrusza kolejne pokolenia, nie tracąc na popularności. W związku z tym wcale nie dziwi nas fakt, że Chudy i przyjaciele doczekali się kolejnej odsłony swoich przygód. Tym razem do dobrze znanych bohaterów dołączy całkiem nowa zabawka! Ale, ale, wszystko po kolei! Jesteście ciekawi szczegółów? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Toy Story 4 w kinach - sprawdź

Toy Story 4 – kilka słów o produkcji oraz zwiastun

Za reżyserię wspomnianej produkcji odpowiedzialny jest Josh Cooley, natomiast scenariusz stworzyli Andrew Stanton i Stephany Folsom. Jak już wspomnieliśmy, film jest od dziś (9 sierpnia) dostępny w polskich kinach. Warto też dodać, że od momentu światowej premiery w czerwcu, obraz już doczekał się trzech znaczących nominacji. Dwóch do nagrody Saturn za najlepszy film fantasy oraz najlepszy film animowany, a także do nagrody Teen Choice, za film lata.

O czym natomiast opowiada Toy Story 4? Do domu, w którym stacjonują znane widzom zabawki i bohaterowie z poprzednich części, trafia nowa zabawka. Być może „zabawka” to za dużo powiedziane, ponieważ jest to widelec z doklejonymi oczami, nogami i rękami. Bohater wzbudza mieszane uczucia wśród zgranej paczki. Poza tym sam sprawca zamieszania nie do końca identyfikuje się z nową rolą, nadaną mu przez Bonni. Jednak Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. I kiedy dziewczyna przynosi nowego przyjaciela, chce, by ten czuł się wśród nich jak najlepiej. Ponieważ najbardziej zależy mu na szczęściu Bonni. Nikt nie mógł jednak przypuszczać, że Sztuciek zapoczątkuje kolejną serię zaskakujących podróży…

Dajcie znać, czy wybierzecie się do kina na Toy Story 4. My na pewno tam będziemy i to w pierwszym rzędzie! A raczej w przedostatnim, dla dobra naszych oczu i lepszej widoczności. Natomiast tutaj znajdziecie przeróżne gadżety związane z prezentowaną dziś animacją. Poniżej zaś prezentujemy obiecany zwiastun. Bawcie się dobrze!