Ciekawostki o książkach

TaniaKsiazka.pl na 3. miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl

Nasza ulubiona księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl zajęła 3. miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl. Gratulujemy i cieszymy się razem z Wami!

TaniaKsiazka.pl na 3. miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl.

TaniaKsiazka.pl na 3. miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl.Polacy czytają coraz mniej – alarmują raporty Biblioteki Narodowej. Jednak średnia liczba opinii dla poszczególnych sklepów w tej kategorii dowodzi, że książki to wśród internautów bardzo popularny towar.

W ciągu minionego roku klienci aż pięciu internetowych księgarni podzielili się opiniami na ich temat ponad 10 tysięcy razy. Dwie najlepsze przekroczyły nawet poziom 20 tysięcy komentarzy. Stąd wniosek, że mimo wszystko wciąż czytamy chętnie i to nie mało. Z drugiej strony, górne pozycje tabeli wyników zajmują ci przedstawiciele branży księgarskiej, którzy kuszą niskimi cenami lub wyjątkowo wysokimi rabatami i promocjami. Zarówno pod względem liczby opinii wystawianych przez czytelników, jak i ostatecznej punktacji, zarysowała się wyraźna przewaga trzech e-księgarni. Dwie z nich już w poprzednich odsłonach rankingu Opineo.pl stanowiły ścisłą czołówkę.

 

TaniaKsiazka.pl na 3. miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl.

To znaczy, że TaniaKsiazka.pl jest w czołówce najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce! To bardzo ważne wyróżnienie, bo opiera się na opiniach wystawionych przez Klienów, którzy zrobili zakupy w tej właśnie księgarni. Nagroda ta ukłon w stronę całego zespołu księgarni. Który upewnia ich w tym, że wszystko, co robią jest doceniane przez Klientów, a jest to chyba największe wyróżnienie.

Księgarnia oceniana była pod kątem szybkości realizacji zamówień, poziomu obsługi Klientów oraz jakości zapakowania tanioksiążkowych paczek. Klienci odpowiedzieli też na pytanie, czy poleciliby zakupy w TaniaKsiazka.pl swoim znajomym.

TaniaKsiazka.pl na 3. miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl.

Klienci księgarni TaniaKsiazka.pl w zeszłym roku wystawili aż 18922 opinie, w których średnia ocen to 4,95 (5 to ocena maksymalna)! Tym samym mimo zajęcia 3. miejsca TaniaKsiazka.pl uzyskała tu najwyższą ocenę.

Przy sporządzaniu rankingu brano też pod uwagę m.in. działalność charytatywną sklepu oraz reakcje sprzedawców w sytuacjach kryzysowych i komunikację z Klientami.

Doceniono również udział w akcjach charytatywnych, zniżki za oddanie krwi i rozbudowaną polityka rabatową. To aspekty doceniane przez niejednego mola książkowego. A dzięki doskonałej komunikacji ze sklepem, liczba pozytywnych opinii rośnie błyskawicznie.

TaniaKsiazka.pl na 3. miejscu w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 Opineo.pl. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!