TaniaKsiazka.pl na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018

Właśnie dostaliśmy informację, że nasza ulubiona księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl z Białegostoku stanęła na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018. Mało tego, zdobyła wyróżnienie aż w dwóch kategoriach: Złoty Laur za „Wybór Użytkownika” i Brązowy Laur za „Multimedia”. Wczoraj, 18 października podczas 7. edycji Retail Channels w Warszawie wręczono nagrody wszystkim laureatom.

TaniaKsiazka.pl na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018

Nagrody odebrał Adam Guz, dyrektor finansowy Księgarni TaniaKsiazka.pl

TaniaKsiazka.pl na podium w rankingu e-sklepów Ceneo 2018

Zaufane Opinie Ceneo.pl to najstarszy program, dzięki któremu można przeprowadzić rzetelne badanie wiarygodności sklepów internetowych w Polsce. W związku z tym, że możliwość ocenienia danego sklepu, mają tylko użytkownicy, którzy faktycznie dokonali w nim zakupu, opinie są bardzo wiarygodne.

Jak to działa? W kilka dni po złożeniu zamówienia Klient dostaje maila z prośbą o ocenę transakcji. Także na temat jednego zakupu można wyrazić tylko jedną opinię. Ocenie podlega m.in. cena i jakość świadczonych usług. Dzięki monitorowaniu poziomu zadowolenia Klientów, wiemy o tym, w którym sklepie możemy zrobić bezpieczne zakupy.

W Rankingu e-sklepów Ceneo 2018 mogły wziąć udział sklepy, które mogły się poszczycić minimum 90% pozytywnych opinii i z minimum 4,5 gwiazdkami na 5. W sumie wyróżniono 42 sklepy internetowe w 14 kategoriach.

Złoty laur w kategorii „Wybór Użytkownika” dla TaniaKsiazka.pl

„Wybór Użytkowników” to dodatkowa kategoria rankingu i przyznaje się w niej wyróżnienia dopiero od trzech lat. O tym, kto stanie na podium decydują wyniki dodatkowego, niezależnego głosowania. W tym roku trwało ono od 3 do 30 września. To w nim użytkownicy mogli wybrać sklep, który najbardziej lubią. Księgarnia TaniaKsiazka.pl to wybór największej ilości internautów, dlatego Złoty Laur w kategorii „Wybór Użytkownika” jest wyjątkowym wyróżnieniem.

Brązowy laur w kategorii „Multimedia” dla TaniaKsiazka.pl

W Rankingu e-sklepów Ceneo 2018 księgarnia z Białegostoku zajęła też 3. miejsce w kategorii „Multimedia”, w której są nagradzane m.in księgarnie internetowe. O tym wyróżnieniu zdecydowały oceny i opinie Klienów, które były wysyłane od września 2018 do końca października 2018.

Dlaczego wyróżnienie w rankingu e-sklepów Ceneo jest takie ważne? Ponieważ jest bezpośrednim odzwierciedleniem zadowolenia klientów danego sklepu. Jednocześnie miejsce na podium ma wpływ na prestiż marki.

Serdecznie gratulujemy Księgarni TaniaKsiazka.pl. Życzymy mnóstwa sukcesów w przyszłości. Oby tak dalej!