Ciekawostki o książkach

Ranking e-zakupów Ceneo.pl. Zagłosuj na Księgarnię TaniaKsiazka.pl!

Ranking e-zakupów ceneo.pl. Zagłosuj na Księgarnię TaniaKsiazka.pl!

Głosowanie w rankingu e-zakupów ceneo.pl 2018 już ruszyło! To już 9. edycja prestiżowego  rankingu, w którym wyłaniane są najlepsze sklepy internetowe w Polsce. Można głosować na te,  które w ciągu roku były najlepiej oceniane przez Użytkowników Ceneo.pl, w tym na naszą zaprzyjaźnioną Księgarnię TaniaKsiazka.pl.

Ranking e-zakupów ceneo.pl. Zagłosuj na Księgarnię TaniaKsiazka.pl!

Ranking e-zakupów ceneo.pl

Dlaczego wyróżnienie w tym rankingu jest takie prestiżowe? Bo Ceneo.pl jest najbardziej popularną porównywarką cen i ofert w Polsce. W każdym miesiącu korzysta z niej około 11 mln internautów. Porównywarka jest bardzo wiarygodna, bo można znaleźć na niej oferty z ponad 17 tys. sklepów. To też olbrzymia baza opinii o sklepach, ich usługach, procesie sprzedaży i oferowanych produktach.

Zaufane Opinie Ceneo.pl to najstarszy program, który bada wiarygodność sklepów internetowych w Polsce. Badanie jest oparte na ankietach wypełnianych przez Klientów, którzy faktycznie dokonali zakupów.

Dlaczego warto zagłosować na Księgarnię TaniaKsiazka.pl?

Dlatego, że my uwielbiamy Księgarnię TaniaKsiazka.pl. 😉 Jeżeli to jednak niewystarczający powód, to powiem Wam, że TaniaKsiazka.pl na Ceneo.pl ma 5/5 gwiazdek, tym samym jest określona jako sklep znakomity. W ciągu ostatniego roku średnia miesięczna ocena zakupów nie spadła poniżej 4,7/5. Ta księgarnia dostała już ponad 50 tys. pozytywnych opinii. Nie tylko my uwielbiamy TaniaKsiazka.pl. 😉

Warto zwrócić uwagę na to, że Księgarni TaniaKsiazka.pl zależy na zadowoleniu Klientów, dlatego starają się rozwiązać każdy problem.

Jeżeli tak jak my cenicie TaniaKsiazka.pl, to możecie na nią zagłosować tutaj.

Zagłosuj i wygrywaj nagrody!

Każdy, kto bierze udział w głosowaniu, może wygrać nagrodę. Wystarczy po oddaniu głosu dokończyć zadanie konkursowe, w którym należy wyjaśnić, dlaczego korzystasz z Ceneo.pl. Do wygrania są modne smartfony i aparaty.

Napiszę Wam jeszcze tylko, że w zeszłym roku TaniaKsiazka.pl w rankingu e-zakupów Ceneo.pl znalazła się na podium aż w dwóch kategoriach. Zajęła drugie miejsce w kategorii Multimedia i w kategorii Wybór użytkownika.

Głosować można do 30 września, a już 18 października Ceneo.pl ogłosi tegoroczny Ranking Zaufanych Sklepów 2018, zwycięzców w 14 kategoriach, która powstanie na podstawie Waszych głosów i opinii. Statuetki zwycięskim markom, zostaną wręczone podczas uroczystej gali.

Głos na Księgarnię TaniaKsiazka.pl możesz oddać tutaj.

Tylko spójrz, jak pięknie proszą o Twoje wsparcie. 😉

Ranking e-zakupów ceneo.pl. Zagłosuj na Księgarnię TaniaKsiazka.pl!