PolecamyPromocje

Tanie eBooki – 60 000 e-Książek tańszych nawet o 40%!

TANIE EBOOKI

e-booki“Od zarania dziejów” trwa spór pomiędzy tymi, którzy uważają, że książki papierowe są najlepsze, a tymi, którzy twierdzą, że najlepsze są książki elektronicznie. Prawda jest taka (znam to z autopsji), że jak raz się skosztuje czytania na e-Readerze, to już nie można przestać.

Zalet e-Książek jest tak wiele, że nie wiem, od której zacząć: wszystkie są w jednym miejscu, mają jedynie wagę e-Readera, który można kupić w małej, poręcznej wersji i oczywiście eBooki są znacznie tańsze niż książki papierowe. Za jakiś czas, jeżeli przepisy UE wejdą w życie, będą jeszcze tańsze. Przeczytacie o tym tutaj>>>. Tymczasem skorzystajcie z mega promocji oferującej tanie eBooki, a  przygotowanej przez TaniaKsiazka.pl. Książki elektroniczne tańsze o 40%, tylko do końca czerwca.

TaniaKsiazka.pl przygotowała niezwykle atrakcyjną ofertę dla wszystkich fanów książek elektronicznych. Aż 60 000 eBooków w cenach niższych nawet o 40%, niektóre książki kosztują mniej niż 1 zł! A wśród książek biorących udział w promocji, wiele  bestsellerów, świeżutkich nowości i książek z każdego możliwego gatunku.

Tanie eBooki, a wśród nich nowości i bestsellery

Tanie eBooki Był sobie pies - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

                   eBook>>>

Wśród elektronicznych rarytasów, które można zakupić w naprawdę dobrej cenie, jest chociażby tegoroczny bestseller nad bestsellerami: eBook Był sobie pies. Ten świat jest naprawdę pomerdany Camerona W. Bruce’a. O tej książce słyszeli już chyba wszyscy, ale dla przypomnienia powiem, że jej bohaterem jest pies, któremu zdarzy się przeżywać swoje życie kilka razy pod innymi wcieleniami. Jednak jego serce pozostaje niezmiennie wierne jednemu właścicielowi.

Fanki literatury erotycznej i literatury dla kobiet także znajdą coś dla siebie, chociażby słynny bestseller: eBook Manwhore + 1 Katy Evans, czy jedną z największych nowości ostatnich tygodni: eBook Uwikłani Tom 5 Chandler Laurelin Paige. Obie książki to kontynuacje niezwykle gorących i popularnych serii erotycznych.

Tanie eBooki z każdego gatunku

Fanów kryminałów na pewno ucieszy wiadomość, że wśród pękatej listy promocyjnej znalazło się bardzo liczne grono książek z wątkiem kryminalnym w tle, w tym powieści Remigiusza Mroza, a wśród nich najnowsza książka autora: eBook Deniwelacja.

Tanie eBooki Zgromadzenie cieni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!

                  eBook>>>

Niemniej zadowoleni będą fani fantasy. Na liście znalazła się jedna z największych nowości gatunku: eBook Zgromadzenie cieni Victorii Schwab. Ten tytuł to kontynuacja bestsellerowej książki Mroczniejszy odcień magii, która podbiła polskie i zagraniczne półki z bestsellerami.

Bogata promocyjna lista to także liczne poradniki, w tym dla rodziców np. eBook Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko Mathew McKay Dana Landis, Kim Paleg, Patricka Fanninga. Z tej książki rodzice dowiedzą się między innymi, że nie tylko fizyczna przemoc krzywdzi dziecko, ale nawet nasze wygórowane oczekiwania i ambicje, które na nie przelewamy. Rodzice łatwo popełniają błędy, bo nie rozumieją lub zapominają o tym, że dzieci interpretują te same słowa i wydarzenia zupełnie inaczej niż dorośli.

Listę 60 tysięcy produktów z pewnością nie jest łatwo przejrzeć, ale możecie posortować książki według kategorii, które znajdują się po lewej stronie. Wybierzcie książki elektroniczne, które pojadą z Wami na wakacyjny wypoczynek. Można zabrać ze sobą nawet i 100. 🙂

Całą listę i informacje o promocji znajdziecie TUTAJ.

ebooki promocja