tanie książki na lato

Bywają takie dni w życiu nas – książkoholików, które uznajemy za takie nieoficjalne, osobiste święta narodowe. To te dni, kiedy rozpoczyna się niezwykle atrakcyjna wyprzedaż książek. TaniaKsiazka.pl, która wręcz specjalizuje się w wyjątkowo interesujących książkowych promocjach, właśnie zainaugurowała początek kolejnej, w której nabędziecie tanie książki na lato. Otóż do 16 sierpnia będzie można kupić 400 książek w cenie 15 zł każda! Obniżka sięga nawet 75% rynkowej ceny książki. To się nazywa okazja, a więc świętowanie czas zacząć. 🙂

A wśród przecenionych książek literatura piękna, kryminały, horrory, poradniki, fantasy, tytuły New Adult i wiele wiele innych niesamowitych książkowych propozycji, idealnych na końcówkę lata. Sprawdźcie, jakie perełki można wyłowić w tej promocji.

Tanie książki na lato w tym literatura New Adult

Nie ukrywam, że jestem fanką literatury New Adult, czyli tytułów dla młodych dorosłych i o młodych dorosłych, dlatego moją uwagę od razu zwróciły książka spod pióra słynnej Abbi Glines. Autorka specjalizuje się w pikantnych romansach dla starszej młodzieży, których akcja toczy się najczęściej na studiach. Dotknij mnie to 4. tom cyklu Sea Breeze, który jednak można czytać jako niezależną historię. To jedna z moich ulubionych książek, w której poznajemy niezwykle przystojnego surfera i zakochaną w nim po uszy młodszą siostrę jego najlepszego przyjaciela.

 

 

Być jak Audrey Hepburn Mitchella Kriegmana to literatura obyczajowa w najlepszym wydaniu. W tej książce poznajemy dziewczynę, która z przeciętnej kelnerki zmienia się bywalczynię prominentnych salonów. Okazuje się, że podążając za swoją pasją i swoją idolką Audrey Hepburn, udaje się jej wspiąć na sam szczyt. Jednak widoki z góry nie wydają się już wcale tak wspaniałe, jak sobie wyobrażała i poznaje świat daleki od ideału.

Tanie książki na lato – też kryminały

A teraz coś dla fanów kryminałów. Carnivia Bluźnierstwo, Jonathana Holta to początek serii kryminalnej, która stała się międzynarodowym bestsellerem, a jej prawa sprzedano do 16 krajów. Fabuła to połączenie niesamowicie wciągającej intrygi kryminalnej, dotykającej najwyższych szczebli Kościoła katolickiego i niezwykle interesującej bohaterki, oficer policji, która nieustępliwie dąży do rozwikłania zagadki, nawet kiedy jest zmuszona do zamknięcia śledztwa.

 

 

Przeglądające promocyjną listę i wybierzcie tytuły dla siebie. Całą listę znajdziecie w tym miejscu.

Szybko zorientujecie się, że wśród przecenionych książek jest wiele czytelniczych smaczków. Pośpieszcie się, promocja trwa tylko kilka dni, a przejrzenie listy 400-książek na pewno zajmie niemałą chwilę. Dajcie znać, co udało Wam się upolować.

książki za 15 zł