EventyPolecamy

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku, a na nich urodziny TaniaKsiazka.pl, rabaty, promocje i warsztaty!

Międzynarodowe Targi Książki

Targi Książki w BiałymstokuMiędzynarodowe Targi Książki w Białymstoku są uważane za jedną z najbardziej klimatycznych imprez targowych w Polsce, a ja, jako stała bywalczyni zdecydowanie to potwierdzam! Kiedy przekraczamy próg Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, dosłownie oddychamy literaturą, czujemy się po prostu jak w domu. Przeszklone drzwi i okna budynku, w którym odbywają się targi, wpuszczają naturalne światło i z przyjemnością spacerujemy między poszczególnymi stoiskami wystawców. Nawet jeśli nie mieszkacie w Białymstoku, gorąco zachęcam Was do odwiedzenia właśnie tych targów książki, szczególnie odwiedzenia stoisk Taniej Książki i Wydawnictwa Kobiecego, gdzie czekają na Was liczne rabaty i atrakcje! Targi potrwają trzy dni, 20-22 kwietnia 2018 roku (piątek-niedziela).

Międzynarodowe Targi Książki – promocje, perełki wydawnicze, rabaty  

Waszą uwagę chciałabym zwrócić szczególnie na stoiska: 54, 55 i 56, gdzie podczas targów będą urzędować: TaniaKsiazka.pl i Wydawnictwo Kobiece. Możecie być pewni, że na tych stoiskach znajdziecie same bestsellery, perełki wydawnicze, a po literackich rarytasach oprowadzą Was miłośnicy literatury.

TaniaKsiazka.pl właśnie na tegorocznych targach rozpoczyna świętowanie swoich 12-tych urodzin i z tej okazji przygotowała dla Was wyjątkowe, targowe atrakcje: quiz z nagrodami, foto atrakcja (niespodzianka), a dla każdego, kto wyda na stoisku minimum 100 zł na zakupy, będzie przewidziana bawełniana torba gratis. Ponadto pojawią się: niepowtarzalne gadżety książkowe i mnóstwo ciekawych tytułów w super cenach, w tym książki z gatunku: romans, fantasy, kryminał, poradniki i biografie, same największe hity! Na stoisku Wydawnictwa Kobiecego czekają na Was oprócz fantastycznych tytułów literatury kobiecej (romansów, kryminałów, poradników, tytułów New Adult, erotyków) także wlepki i przepiękne zakładki!

Targi w skrócie:
Miejsce: Opera i Filharmonia Podlaska, ul.Odeska 1 w Białymstoku
Data: 20-22 kwietnia 2018
Godziny otwarcia: Piątek 10-18, Sobota 10-18, Niedziela 10-16
Stoiska Taniej Książki i Wydawnictwa Kobiecego: 54, 55 i 56,

Międzynarodowe Targi Książki

 

Międzynarodowe Targi Książki z rekordami

Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku 2018, co roku biją nowe rekordy odwiedzin, liczby sprzedanych książek i liczby wystawców. Zapewne w tym roku nie będzie inaczej. Na tegorocznych targach pojawią się tacy autorzy jak: Zygmunt Miłoszewski, Hanna Krall, Kuba Małecki, Marcin Szczygielski, Grzegorz Kasdepke i wielu innych. Pisarze będą podpisywać swoje książki, a dla odwiedzających zaplanowano liczne atrakcje w tym warsztaty dla dzieci, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W zeszłym roku targi odwiedziło aż 22 tysiące gości, w tym roku zapewne będzie ich jeszcze więcej!

Na stoisku Wydawnictwa Kobiecego znajdziecie gorące nowości i bestsellery takie jak: Domniemanie niewinności. Tom 1. Oskarżyciel Whitney G., Zapytaj astronautę Tima Peake’a, czy fenomenalny tytuł z zeszłego roku: Był sobie pies W. Bruce’a Camerona, który niedługo doczeka się wersji dla najmłodszych Czytelników, Był sobie szczeniak. Ellie. Na stoisku Taniej Książki również nie zabraknie największych hitów sprzedażowych z półek polskich księgarni, które jak zwykle będzie można nabyć w rewelacyjnych cenach. Oczywiście w związku z imprezą urodzinową księgarni, można liczyć na jeszcze większe promocje i rabaty przygotowane specjalnie z tej okazji!

Przed Białostoczanami i odwiedzającymi z całej Polski wielkie czytelnicze święto! Spotkamy się na miejscu! Redakcja CoPrzeczytac.pl także tam będzie!