Ten Typ Mes wydał książkę - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Ten Typ Mes wydał książkę, która bez wątpienia zainteresuje wszystkich fanów polskiego rapera i producenta muzycznego. Książka pt. Dwa psy przeżyły w sprzedaży dostępna jest od niedawna, a już zdążyła wywołać niemałe zamieszanie. Przede wszystkim, dlatego że autor ewidentnie postanowił wypowiedzieć wojnę całemu światu. Zmęczony wszechobecną komercją, piętnuje wady i śmiesznostki naszego współczesnego świata. Jesteście ciekawi, czego możecie spodziewać się po tej historii? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ten Typ Mes wydał książkę - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

 Ten Typ Mes wydał książkę – Dwa psy przeżyły

Głównym bohaterem jest trzydziestokilkuletni Walter, który mieszka w Warszawie. Od zawsze marzył o muzycznej karierze. Jednak do tej pory jego największym osiągnięciem są melodie do reklam. Z wyglądu jest tak przeciętny, że nawet znajomi często zapominają, jak ma na imię. W związku z tym wszyscy mówią o nim „ten typ”, co bardzo go denerwuje. Jednak denerwuje go również świat, w którym przyszło mu żyć: ten spęd idiotów z parciem na szkło, dla których liczą się jedynie lajki, suby i liczba wyświetleń na YouTubie. Tym samym z dnia na dzień coraz bardziej czuje w sobie potrzebę buntu. Ma dosyć brudnego miasta, głupich kolegów i ich pustych żon. Ponadto drażni go nudny ojczym i atmosfera rodzinnego domu. Wkrótce świat staje się znośny jedynie widziany przez mgiełkę dymu z jointa lub pod wpływem dopalaczy. Jednak to nie jest sposób, w jaki Walter chce żyć. W związku z tym bohater postanawia wypowiedzieć wojnę całemu światu.

Tę historię czyta się niczym reportaż z egzotycznej podróży, jednak czytelnicy odkrywają tu świat, który otacza nas na co dzień. Autor pozwala jednak spojrzeć na tę rzeczywistość z zupełnie innej, nowej perspektywy. Kogoś, kto ośmiela się kontestować zastaną rzeczywistość i żyć po swojemu. Bohater nie poddaje się szaleństwu lajków, subów i złośliwych komentarzy, które niezwykle łatwo jest pisać z bezpiecznej bazy miękkiego fotela.

Przypominamy, że książka pt. Dwa psy przeżyły jest już dostępna w sprzedaży. Znajdziecie ją tutaj. Dajcie znać, czy sięgniecie po tę publikację!