Głosząca kres - kup na TaniaKsiazka.pl

Trzeci tom Wojny Lotosowej to nie lada gratka dla wszystkich miłośników serii stworzonej przez australijskiego pisarza, Jay’a Kristoffa. Książka pt. Głosząca kres na polskim rynku pojawi się już 6 czerwca 2018 roku. Z jednej strony jest to smutna wiadomość dla wielbicieli cyklu, bo oto finał trylogii. Z drugiej zaś, w końcu poznają ostateczne rozstrzygnięcie losów ulubionych bohaterów. No i zawsze koniec jednego projektu może zwiastować początek czegoś nowego. A dlaczego warto zainteresować się twórczością tego pisarza? Choćby, dlatego że słynie on z dobrze skonstruowanych historii, niebanalnych pomysłów oraz rozbudowanego stylu literackiego. Jego postaci są silne, niezależne i niezwykle realistyczne. Zatem koniecznie sprawdźcie to sami!

Trzeci tom Wojny LotosowejGłosząca kres

Okazuje się, że losy Gildii wciąż nie są przesądzone. Wyspami Shima nadal targa wojna, w której żadna ze stron nie ma wyraźnej przewagi. To jednak nie zmienia faktu, że ostateczne rozstrzygnięcie jest niezwykle blisko. Czuć to nie tylko w powietrzu, ale także w emocjach poszczególnych łowców. Czy bezlitosny szogun wreszcie poniesie klęskę? A może jednak będzie triumfował, a buntownicy zostaną zgładzeni? Przemysł, który jest rozwijany w państwie na wielką skalę, jednocześnie je wyniszcza. Natomiast władca zupełnie ignoruje ten fakt, bo ma na głowie własne problemy. Jednak praca Gildii wciąż trwa. Usuwa ona tych, których uzna za Nieczystych.

Najnowszą powieścią Jay Kristoff udowadnia, że wciąż jest w szczycie formy, a jego światowy sukces nie jest kwestią przypadku. Czytelnicy znajdą tu wszystko, za co pokochali jego twórczość. To porywający styl i skomplikowany świat stworzony z japońskich mitów i nowatorskiej technologii. Ta historia zachwyca i sprawia, że nie można się od niej oderwać nawet na chwilę. Zatem jeśli jeszcze do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tego autora, koniecznie nadróbcie zaległości. Zwłaszcza jeśli scence fiction i fantasy to Wasze ulubione gatunki literackie.

Przypominamy, że trzeci tom Wojny Lotosowej na polskim rynku będzie dostępny od 6 czerwca bieżącego roku. Powieść pt. Głosząca kres znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!