Trzy kobiety - ekranizacja reportażu. W obsadzie Shailene Woodley!

Czy znacie Trzy kobiety? Ekranizacja reportażu Lisy Taddeo ma powstać w formie serialu. W jednej z głównych ról zobaczymy znaną między innymi z Wielkich kłamstewek Shailene Woodley. Więcej informacji o nadchodzącej produkcji i jej książkowym pierwowzorze znajdziecie poniżej.

Trzy kobiety - ekranizacja reportażu. W obsadzie Shailene Woodley!

Trzy kobiety – ekranizacja reportażu

Prawa do ekranizacji Trzech kobiet w 2019 roku wykupiła stacja Showtime. Prace na planie serialu mają zacząć się jeszcze w tym roku, jesienią.

Za reżyserię pierwszych dwóch odcinków serialu odpowiadać będzie pochodząca z Danii Louise Friedberg, która pracowała przy produkcjach takich jak House of cards i The right stuff.

Scenariusz powstał jako efekt współpracy autorki Trzech kobiet Lisy Taddeo z Laurą Eason (House of cards, Tu i teraz, Na cały głos).

Shailene Woodley w Trzech kobietach

Shailene Woodley w pamięci widzów zapisała się przede wszystkim rolami w filmach takich jak Gwiazd naszych wina i Spadkobiercy. Od niedawna można ją zobaczyć także w Ostatnim liście od kochanka, opartym na książce Jojo Moyes.

W nowej produkcji Showtime’u Woodley nie zagra jednak żadnej z tytułowych trzech kobiet. Aktorka wcieli się w rolę Gii, pisarki, która nakłania do zwierzeń główne bohaterki i spisuje ich historie. Sama mierzy się ze stratą rodziny, a relacje nawiązane z rozmówczyniami pomagają jej odmienić własne życie.

Lisa Taddeo Trzy kobiety

Lisa Taddeo Trzy kobiety – opowieści o pożądaniu

W swojej książce Lisa Taddeo oddała głos trzem kobietom z różnym życiowym doświadczeniem, z których każda opowiada własną historię:

Maggie zwierza się ze swojego nastoletniego romansu z nauczycielem. Niespodziewane zerwanie wpłynęło na całej jej późniejsze życie. Dopiero podczas procesu sądowego zrozumiała, że tak naprawdę została wykorzystana.

Solane opowiada o tym, co skłoniło ją i jej męża do otwarcia związku, jak te praktyki wpływają na ich relację i jak pomogły jej zrozumieć, gdzie kończy się pożądanie męża, a zaczyna jej własne.

Z kolei Linie dopiero romans pozwolił odkryć, jak ważna jest dla niej czułość, której brakowało jej w długoletnim małżeństwie.

fragment opisu od wydawcy

Z ich opowieści wyłania się obraz kobiecego pożądania, reportaż o kobiecej seksualności i psychice.

Książkę znajdziecie W TYM MIEJSCU.

Zobacz także: